© 2019
LT LV
RUBRIKOS
Mokymai vasaros stovykloje

Liepos 8 -9 dienomis „Kernavės Bajorynėje“ įvyko jau 3 metus iš eilės organizuojama „Grožio Akademijos“ vasaros stovykla. Šiais metais pagrindinis stovyklos akcentas – darnus santykis tarp makiažo tendencijų ir injekcinio gydymo. Į mokymus susirinko daugiau nei penkiasdešimt dalyvių.

Mokymų metu buvo skirta parodyti, kaip veido problemas mato estetikos gydytojas ir kaip profesionalus vizažistas. Daug dėmesio buvo skirta, kaip pasiekti rezultatus, kokias priemonės naudoti ir kokie yra naudojimo metodai.
„Tam, kad būtų pasiektas įspūdingiausias rezultatas renginio metu procedūras specialistai atliko tik vienai veido pusei. Būtent
todėl visi seminaro dalyviai galėjo akivaizdžiai palyginti, kaip po specialistų darbo kiekvienu etapu keičiasi modelio veidas. Taip pat dalyviai galėjo pamatyti, kokias priemones naudojant gaunami vienokie ar kitokie rezultatai,“ – teigė „Grožio Akademijos“ marketingo vadovė Vlada
Oganauskienė.

Mokymų pagrindinė trenerė dr. Hilda Ivanauskienė, gydytoja neurologė, estetinės medicinos gydytoja ir tarptautinė „Restylane“ trenerė Lietuvoje ir Latvijoje. Taip pat vizažistas, MakeUp Artistry direktorius Philip L. Luque (USA). Kitą dieną mokymus vedė Revlon
group Gatineau tarptautinė trenerė Agnes Ageron (Prancūzija).

Gydytoją H. Ivanauskienę įkvėpė kolega, pasaulinio lygio plastikos chirurgas dr. Giovanni Salti iš Italijos. Jis nuolat kalbėdavo, jog daugelį elementų išmoko iš vizažistų, todėl, jo nuomone, makiažas ir estetinė medicina labai susijusios. Tad ir buvo nuspręsta parodyti šią dermę.

„Visi specialistai turi išmokti svarbiausių dalykų – atpažinti, ko reikia žmogui, įsiklausyti į jo poreikius ir, žinoma, gauti kuo geresnį rezultatą,“ – mokymų metu pasakojo H. Ivanauskienė. Pasak jos, labai svarbu suprasti, kad dabar įvairios injekcijos vis labiau populiarėja ir su laiku taps įprasta procedūra. Tačiau klientės taip pat akcentuoja natūralumą, išlaikant tuos pačius bruožus, kad niekas nežinotų apie joms atliktas procedūras. Todėl reikia dirbti labai švelniai, pabrėžiant gražiausius žmogaus bruožus. Tuo tarpu Philip L. Luque pademonstravo, kaip, naudojant kosmetines priemones, galima pasiekti rezultatus, tolygius injekcijoms. Vizažisto teigimu, visiems, atliekantiems injekcijas, būtų labai pravartu išmokti makiažo technikas, taip patobulinant savo darbo rezultatus.

Pasirinktas makiažas taip pat buvo labai apgalvotas - tai „Youngblood“, kurį sukūrė JAV paramedikė Pauline Youngblood. Svarbiausias kriterijus – šią kosmetiką galima naudoti iš karto po injekcijų, cheminių šveitiklių, lazerio procedūrų ar kitų procedūrų; visų tipų odai, net labai jautriai ir problematinei (pvz.: pažeistai aknės).

Parodytas bendras specialistų darbo rezultatas abejingų nepaliko – daugelis dalyvių ne kartą ėjo apžiūrėti modelių, tarėsi su specialistais įvairiausiais klausimais. Renginio organizatorių „Grožio Akademija“ teigimu, tai buvo viena įdomesnių ir sėkmingesnių stovyklų.

Rubrika: Įvykiai
Data: 2014 7 1
GALERIJA
Internetinių puslapių kūrimas