top of page

04-13, št

|

LITEXPO, Vilnius, Lithuania

evo stailingo & šukavimų live šou

apie stailingo esmę ir ribas ištrinančius kūrybiškus šukavimus + ypatingas bonusas ir tipsai

Registration is closed
See other events
evo stailingo & šukavimų live šou
evo stailingo & šukavimų live šou

Time & Location

2024-04-13 13:00 – 17:00

LITEXPO, Vilnius, Lithuania

About the event

evo stailingo & šukavimų live šou / 2024 04 13

esmė: 2 dalių stailingo & šukavimų programa apie stailingo esmę ir ribas ištrinačius kūrybiškus šukavimus + ypatingas bonusas ir nepakartojamas vaibas.

1 dalis 1,5 val. / esminiai stailingo principai / paskui karštą oro gūsį*   

2 dalis 1,5 val. / kūrybiniai šukavimai / į formą*

1 dalis / esminiai stailingo principai / keliausime ten, kur nuneša džiovintuvo oro gūsis, suvaldyta temperatūra, nuo įžangos iki baigiamųjų šukavimo akordų, įgudusiai parinktų formavimo produktų svarbos, šepečių ir karštų įrankių pasirinkimo skirtingų tipų plaukams. kad jaustumėtės ramūs ir užtikrinti savimi, koks klientas beatsisėstų į jūsų kėdę.

2 dalis / kūrybiniai šukavimai / tęsim kelionę, tad savo drovumą palik už durų. kokios galimybės? neaprėpiamos. o ribos? tokių nežinome. tiesiog nežabota kūryba be jokių suvaržymų pėdsako. pasitikite kūrybišką meistrystę. horizontalios bangos, elegantiškos uodegos, pynimai, tekstūruoti kuodeliai... tai tik kelios šukavimų galimybės. demostruosime kaip sukursti tvirtą norimos formos pamatą ir jį užbaigti panaudojant reikiamą techniką, kad viskas tobulai stotų į savo vietas (ir liktų tose vietose tiek, kiek reikia).

Daugiau info FB event'e: evo stailingo & šukavimų live šou 

data: balandžio 13 d., Vilnius, paroda Pelenė“, Litexpo 5.1 salė 

laikas: 13:00 - 18:00 val. evo live šou bilietas: 50 Eur arba dylas profesionalams iki 02.29 – paketas į abu renginius + plius savaitgalio „Pelenės bilietas & afterparty – 100 Eur*

*pasiūlymas galioja iki 02.29 vėliau bilietai brangs

IŠMUŠĖ TAVO VALANDA. prisijunk prie evo PLAUKŲ VALDOVŲ ir mūsų profesionalių LAISVAMANIŲ bendruomenės – atsisveikink su PIBRĖŽIMAIS, FILTRAIS ir APRIBOJIMAIS, apturėk GERĄ LAIKĄ ir GERUS PLAUKUS. be jokių rūpesčių.

evohair.lt | @evohair_lietuva | @evohair | @by_atwins

BILIETAI: tickets.paysera.com

Share this event

bottom of page