top of page

04-12, pn

|

LITEXPO, Vilnius, Lithuania

„Look & Learn“ su Vicenç Moretó & Eric Way Lovemore

Registration is closed
See other events
„Look & Learn“ su Vicenç Moretó & Eric Way Lovemore
„Look & Learn“ su Vicenç Moretó & Eric Way Lovemore

Time & Location

2024-04-12 14:30 – 17:00

LITEXPO, Vilnius, Lithuania

About the event

Nepraleiskite unikalios progos sudalyvauti išskirtiniuose #AuroraProfessionalBrands renginiuose, kuriuose vyks pasaulinio lygio barberių MASTERCLASS.

Balandžio 12 d. kviečiame susitikti Litexpo, „Pelenė“ parodoje, kur Eric ir Vicenç, dirbdami  kartu, pasidalins savo profesionalia patirtimi. „Look & Learn“ metu demonstraciniai modeliai bus kerpami, formuojamos barzdos, tekstūruojami. Svečiai atsakinės į jūsų klausimus.

Renkamės: 14:30 

Pradžia: 15:00 

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 5.2 Salė.

Kaina: 50€

Registracija būtina, nes vietų kiekis ribotas!

Užsiregistruoti galite pas Aurora Professional Brands vadybininkes

https://auroraprof.lt/kontaktai/ arba 

tel. +370 632 06 058

Vicenç Moretó (@barberbcn) yra „Barberia Vicenç Moreto“, veikiančios Barselonoje nuo 1959 m, šeimos verslo, antros kartos savininkas ir techninis direktorius. Jo vadovaujamas salonas yra etalonas nacionalinėje ir tarptautinėje kirpėjų ir barberių srityje, bei pritraukia klientus iš daugiau nei 85 šalių.

Jam salonas nėra tik profesija – tai visą gyvenimą trunkanti aistra, įsišaknijusi pačioje jo esybėje nuo pat mažens, dėl to šiam amatui jis atsiduoda jau daugiau nei 28 metus. Turėdamas daugiau nei dvylikos metų patirtį valdydamas savo saloną ir mokydamas pasauliniu mastu, Vicenç bendradarbiauja su žinomais prekių ženklais, įskaitant Artero, Andis, American Crew, Alfaparf ir Paul Mitchell.

Pripažintas tarptautiniu mastu ir gausiai įvertintas garsiais apdovanojimais, tokiais kaip „Despuntan Prize“ ir Ispanijos „Barber of the Year 2014“, Vicenç Moretó išsiskiria kaip vienas iš rinkos lyderių. Jo inovatyvus požiūris spindi ir per tokius projektus kaip „The Resurgence of the Barbershop“ ir „PHC“, demonstruodamas tikrą meistriškumą šioje srityje.

Eric Way Lovemore (@lovemoreericway) pradėjęs karjerą Pietų Afrikoje ir pelnęs pasaulinę šlovę kaip drabužių dizaineris, dar dizaino akademijoje išlavino savo žirklių įgūdžius, kurie vėliau jam pasitarnavo ir davė galimybę pakeisti savo karjerą. Dirbdamas tarptautiniu įžymybių mados dizaineriu Londone, jis ypatingai susidomėjo vyrų grožiu, dėl to įstojo į prestižinę EDGE Hair & Barber Academy kur ryžosi kūrybiškai interpretuoti vyrų plaukus ir jų priežiūrą.

Ši karjeros kelionė paskatino Eric įkurti akademiją ir grožio salonų tinklą Pietų Afrikoje. Keiptauno mieste „Groomed Academy“ siūlo tradicinį kirpėjo išsilavinimą, persmelktą avangardo tendencijomis. Studentai gali mokytis nuo nulio arba tobulinti savo įgūdžius kirpimo, stiliaus ir priežiūros srityse. O „Groomed Men & Ladies“ siūlo unikalią, išskirtinai vyrų priežiūros patirtį – nuo kirpimo, vaškavimo, plaukų dažymo iki veido ir dantų balinimo – visa tai profesionalioje aplinkoje.

2015 metais Eric tapo Pietų Afrikos „Barber of the Year“. Po šio laimėjimo jį lydėjo tik sėkmė ir jam buvo suteiktos galimybės prisidėti prie naujo Paul Mitchell plaukų prekės ženklo MVRCK pristatymo Pietų Afrikos rinkoje, pristatė „Intelligent Hair Technology (IHT)“ su Twincare International. Jis rašo straipsnius įvairiomis temomis, vyrišką plaukų priežiūrą, žinomuose žurnaluose. Eric tarptautinis žinomumas dar labiau sustiprino jo, kaip kirpėjų rinkos lyderio, poziciją. Jis bendradarbiauja su prestižinais prekių ženklais, keliaujantis po pasaulį Artero ženklo ambasadorius demonstruos savo patirtį Vilniuje. Eric aistra meniškumui tiek plaukų, tiek mados srityse ir toliau veda jį į priekį, užtikrindama, kad jis išliks šios pramonės tendencijų ir transformacijų priešakyje ir toliau kels bangas kirpėjų ir barberių industrijoje.

Share this event

bottom of page