top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

evo pristatė karščiausias šukavimų technikas Lietuvos stilistams


Pirmasis ir neabejotinai be galo lauktas bei aktualus evo lengvų šukavimų ir stilizavimų seminaras Lietuvos stilistams vyko grožio industrijos parodos PELENĖ‘2024 metu. Australų aukščiausios kokybės profesionalams ir klientams skirtų produktų gamintojas evo, kartu su jų oficialiais atstovais Lietuvoje, kūrybine komanda byAtwins, sukvietė meistrus į dviejų dalių seminarą, kuriame evo kūrybininkas Tom Smith scenoje ant penkių modelių pademonstravo septynių įvaizdžių gimimą.

 


Renginio programa buvo adaptuota Lietuvos rinkai: didžiausias dėmesys skirtas tiems šukavimams ir stilizavimams, kurie tapo ypač aktualūs esant dabartinėms kirpimų madoms ir tendencijoms.

 


Seminaro akcentas – greitis ir efektyvumas: ar tai būtų greitas stiliaus užbaigimas, ar gebėjimas efektyviai sukurti įvairias tekstūras, formuoti garbanas, bangas – ir viską atlikti taip, kad neužtruktumėte daug laiko.

 


Seminaro lektorius Tom Smith pats yra aktyviai dirbantis stilisto darbą tiek salonuose su klientais, tiek kaip leidinių fotosesijų stilistas. Tad jo seminare dominavo saloniniai lengvi pašukavimai, įvairios tekstūros, garbanos, bangos, kalbėta apie tinkamą produktų parinkimą, vėl aktualiais tapusius džiovinimus su šepečiais.


Visa tai, ką būtina žinoti kiekvienam kirpėjui, ypač dabar, išpopuliarėjus labiau tekstūruotiems kirpimams.

  Į madą grįžta didesnės apimties šukuosenos, tačiau jos turi atrodyti lengvai ir oriškai. Kaip kad šiame įvaizdyje, kuris komerciškai ypač aktualus: išlaikant ribą tarp „gražu, moteriška“ ir nenuslystant į „neskoninga ir atgyvenę“.

  


Dar vienas aktualus šukavimas: kaip rodo patirtis, ne tiek daug kirpėjų moka teisingai suformuoti tokio tipo plaukus ir skoningai stilizuoti bobo kirpimus. Šįkart šukavimui buvo pasirinkta skoninga laužta banga.


Antrajame šio modelio įvaizdyje panaudotas šlapias efektas – vadinamasis „hydro-bob“, kurį ypač pamėgo ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės.


 Kuriant smulkias garbanas didelis dėmesys teko sukimo technikai, garbanų išleidimui, iššukavimui ir produktų parinkimui – kad būtų sukurta moderni jų apimtis.

Antrajame šukavime plaukai buvo suimti, sukuriant labiau žurnalinį įvaizdį, atkreipiant dėmesį į proporcijas, taip pat laisvumo, stilingo lengvumo emociją.

 Kūrybinis šukavimas, kuriam sukurti prireikė vos 20 minučių – tobulai tinka ne tik fotosesijų įvaizdžiams, bet ir drąsesnėms abiturientėms ar švenčių dalyvėms. Neaukštam modeliui sukelti plaukai vizualiai suteikia daugiau ūgio – tokiu būdu žmogui šukavimas kuria dar daugiau pridėtinės vertės.

 


Kai grožį kuria plauko kokybė ir spalvos parinkimas, o paryškina subtilūs profesionalūs niuansai: tinkamai parinkta plaukų masė, tinkamas garbanų kampas, išsaugotas plaukų ilgis ir kartu sukeltas viršugalvis: tai ir kasdieniškas, ir kartu prabanga dvelkiantis šukavimas, be galo universalus ir šiuo metu ypač aktualus.

 


Visų modelių spalvos buvo koreguotos ir kurtos naudojant naujuosius evo hue-verse dažus, kurie nuo gegužės mėn. jau pasieks ir Lietuvos meistrus. 

Nuotraukos Tomo Viršilo.

2 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page