top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Richard Ashforth: išskirtinė energija ir neįkainojamos žinios

Jis – SACO akademijos įkūrėjas ir lyderis, aistringas kūrėjas ir talentingas mokytojas, kurį jau balandžio 5 dieną galėsite išvysti gyvai, stebėdami Atwins & SACO akademijos tendencijų seminarą. Ne veltui Richard‘o tikėjimas paprastumu ir ypatinga darbų estetika jam ir jo įkurtai akademijai pelnė neblėstantį tarptautinį žinomumą.

SACO akademija tiki, kad profesiniai pasiekimai darbe tiesiogiai priklauso nuo pastovaus įgūdžių tobulinimo – todėl parengė ir trijų dienų SACO Master Class seminarą, kuriame stilistai turės galimybę tobulėti su geidžiamiausiais pasaulyje estetikos ir kūrybingumo lektoriais Richard Ashforth ir Pierre Saint Severe.

Richard‘ai, kuo šiandien gyvena SACO akademija?

Kaip visada, augame, tobulėjame ir ieškome naujų įkvėpimo formų, kartu tobulindami ir seminarų išpildymą, gludindami medžiagos pateikimo technikas. Didelį dėmesį skiriame naujų kolekcijų kūrimui ir pristatymui publikai bei kolegoms.

SACO kaip verslas taip pat auga: žengiame į naujas rinkas tiek su seminarais, tiek atidarome naujas akademijas Azijoje ir Europos sąjungos šalyse.

Iš kur kyla inspiracijos kolekcijoms? Kokią žinutę jos transliuoja?

Šiuo metu pristatome – ir į Lietuvą taip pat atvešime – net dvi naujas SACO kolekcijas: Analogue ir Supernature. Pastaroji yra įkvėpta modernaus grožio ir to, kaip mes jį suprantame: čia pagrindinis akcentas ir estetinis svoris tenka natūralumui, grožiui tarsi be pastangų, į priekį iškeliant natūralias tekstūras, lengvas formavimo technikas ir viską, kas alsuoja prigimtiniu tikrumu.

Tuo tarpu pavasario-vasaros 2020 m. tendencijas atspindinti kolekcija „Analogue“ įkvėpta 1970-tųjų Niujorko ir Londono klubinės mados – nuo svaiginančių disko aukštumų, iki pat Punk ir New Wave srovių gimimo. Grafiniai tūriai ir fragmentuoti ilgiai derinami su įžūliais spalviniais akcentais, atskleidžiant jauno žmogaus tikrąjį AŠ.

Kokie yra šiuolaikiško plaukų formavimo ypatumai? Kokius įvaizdžius galime pasitelkus jį sukurti?

Šiuolaikinis, modernusis plaukų formavimas neįsivaizduojamas be natūralaus lengvumo: šiandien tai yra ryškiausias trendas ir srovė. Nepersistengti, neperspausti, neperkrauti plaukų produktais. Atvirkščiai: daugiau natūralių tekstūrų, daugiau švelnumo džiovinant ir formuojant. Antras momentas: natūralus formavimas neįmanomas be aukštos kokybės kirpimo. Tinkamai atliktas ir kokybiškai išpildytas kirpimas tampa tuo pamatu, ant kurio jau galima kurti natūralų stylingą.

Ir, žinoma, moderniam šukavimui būtini modernūs, šiuolaikiški produktai (kurie taip pat keičiasi ir tobulėja!): naudojami saikingai ir tiksliai, atliekantys savo darbą, bet liekantys nematomi.

Į ką labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį stilistams, kurie nuolat tobulėja, dalyvauja įvairiuose seminaruose?

Na, pirmiausia tai nepraleisti SACO seminarų (juokiasi)! O jei rimtai, visada primenu dalyviams, kad seminaro metu gaunamą informaciją perleistų per save: atsirinktų tai, kas jiems aktualu, ką galbūt jau rytoj galės pritaikyti konkretiems klientams, sėdėsiantiems jų kėdėje. Pamėginkite atrasti tiesioginį ir asmeninį ryšį tarp tų dalykų, kuriuos girdėsite ir matysite scenoje, ir savo patirties: galbūt kažkas taps jums įkvėpimu pakeisti požiūrį į tam tikrus savo darbo principus bei įpročius.

Lietuvoje esate viešėjęs ir anksčiau – ko stilistai galėtų tikėtis iš šiemetinių renginių?

Lietuvoje lankomės jau ne pirmą sykį, tad tie, kurie kažkada jau buvo SACO seminare, tikrai atpažins mūsų braižą ir mokymo metodikas. Bet, žinoma, su laiku augame ir mes – tad tai neabejotinai atsispindės seminare, kur mokysimės praplėsti mūsų meistrystės ribas, bet visada – atiduodami duoklę grožiui.

Seminaro žiūrovams pristatysime net dvi mano jau minėtas visiškai naujas kolekcijas, atspindinčias naujas kryptis ir, žinoma, pateikiamas su atpažįstamu ir individualiu SACO parašu, estetiniu pojūčiu ir mūsų išskirtiniu požiūriu į modernų grožį.

Ko aš tikiuosi iš kelionės į Lietuvą? Šilto priėmimo ir atvirų, talentingų meistrų, su kuriais turėsiu garbės dirbti. Balandžio 5 d. Atwins & Saco Academy tendencijų seminaras:

/ 2020 tendencijų kirpimų ir dažymų kolekcija

/ moteriški ir vyriški kirpimai

/ nuoseklios demonstracijos scenoje Balandžio 6-7-8 d.d. SACO Academy Master Class:

/ teorija ir praktika kartu su Richard Ashforth

/ SACO akademijos pagrindai saloniniuose kirpimuose

/ tendencijos, kolekciniai darbai Registracija ir informacija: Mantas 8 636 34944 / Skirmantė 8 612 2055617 views0 comments

Comentários


bottom of page