• H&B PROFESIONALAMS

Salono vertinimas 2021/2

GROŽIO SALONAS

„Adore Beauty & Style“

A. MICKEVIČIAUS G. 58, KAUNAS

PLAUKŲ ŠAKNŲ DAŽYMAS 45 EUR


Nemažai triukšmo buvo laukiant atnaujinančių veiklą grožio salonų: vieniems negalint gauti pajamų, kitiems trokštant įprastų paslaugų. Tikėkimės, salonų veikla sti­priai nepablogins situacijos ir visi po truputį įgyvendins savo norus.

O aš jau labai norėjau nusidažyti plaukus, nes atau­gusios šaknys tikrai nepuošė. Pasirinkau gražioje Kau­no vietoje jaukiai įrengtą saloną „Adore Beauty & Style“. Registravimosi programėlė padėjo išsirinkti laisvą man tinkamu laiku meistrą. Čia labai norėčiau paminėti du skirtingus atvejus: kai klientas eina pas meistrą ir kai kli­entas eina į saloną. Šįkart aš atvykau į saloną ir paklaus­ta, pas kokį meistrą, kiek sutrikau, nes nelabai ir vardą įsiminiau – maniau, kad salonas mato registraciją. Vis dėlto ir atsiskaitant man buvo paaiškinta, kad kiekvienas dirba sau. Taip, yra toks modelis, bet yra ir salono var­das, kuriame aptarnavimas jau turi būti kito lygmens.


Saugumo sumetimais atstumai tarp klientų padidin­ti, tad mane nusivedė net į rūsyje įrengtą darbo vie­tą, kur paslauga buvo teikiama tik man vienai, tad jau­čiausi tikrai saugiai. Meistrė Rita pasisodino mane į krės­lą aptarti, koks bus dažymas, apžiūrėjo natūralius atau­gusius plaukus, įvardydama maždaug 5 tono lygį. Vis dėlto aš manau, kad mano natūralus atspalvis yra 6/7. Kiek tamsesni plaukai atrodyti galėjo dėl to, kad buvau tik po kosmetologės paslaugų, po masažo, tad plaukai buvo smarkiai susiriebalavę. Tačiau tai nesutrukdė da­žymui, nors profesionalams skirtais dažais tikrai galima pasiekti geresnį rezultatą, kai plaukai yra švarūs. Kirpė­ja man parodė „Keune“ dažų paletėje spalvą 8/23 – ji buvo artimiausia mano prašytam šalto smėlio atspalviui. Dar paminėjo, kad reiks natūralios, nes yra žilų plaukų, tik tikriausiai nenumatė, kiek natūralus atspalvis pakeis tikslą, nes spalvoje šilto atspalvio išėjo per daug.


Dažų tepimo technika manęs taip pat nesužavėjo, nors zonų suskirstymas ir buvo teisingas. Vis dėlto ne vieną kartą yra akcentuojama, kad tepti dažus ant jau pagul­dytos sruogos – ne kruopštus dažų paskirstymas, o tie­siog tepliojimas, nematant, kaip pasidengia plaukai. Tik tiek, kad dažų tikrai buvo net per daug (meistrui tai nuos­tolinga), tad reikėjo tikėtis gero rezultato. Čia pat įreng­ta ir kriauklė plaukams plauti, todėl kontaktuota labai mi­nimaliai. Vis tik dažus nuplaudama meistrė nedarė jokios emulgacijos. Nors mes plaukų per visą ilgį netonavome, nuskalauti galima tikrai kokybiškiau. Šampūnas, kaukė – kaip priklauso, po to neiššukuotų plaukų džiovinimas, lengvas paformavimas šepečiu. Aš neprašiau nieko ypa­tingo, bet kartais kirpėja gali parodyti iniciatyvą ir nedi­deliu veiksmu įsigyti kliento palankumą. Tam tinka ir koks nors ypatingas produktas ar šukavimo elementas.


Dar žinant, kad paslauga kainuoja 45 eurus, malonių smulkmenų norisi daugiau. Maža to, susiduriu su proble­ma, nes salone nėra galimybės atsiskaityti kortele... Tad pusę sumos sumoku grynais, o kitus pervedu grįžusi į kir­pėjos nurodytą asmeninę sąskaitą. Man paaiškinama, kad nuolatiniai klientai viską supranta ir problemų nėra. Vis dėlto, jei tai salonas, kuris nenori užsidaryti savo burbule (nors, žinoma, yra ir tokių), ir klientų augimas svarbus, kai kuriuos kliento aptarnavimo momentus reikėtų koreguoti.


348 views0 comments

Recent Posts

See All

                                               © 2019 Hair & Beauty profesionalams       Vilnius, Lithuania        +370 620 55337        press@hairprof.lt

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon