top of page

Apie žurnalą

„Hair & Beauty profesionalams“ - tai žurnalas, skirtas kiekvienam, dirbančiam grožio salone.

Pristatomas žurnalas „Hair & Beauty profesionalams“ leidžiamas kiekvieną mėnesį nuo 1998 m. Dabartinis leidinio principas ir formatas nusistovėjo nuo 2000 m. Žurnalo 5 tūkst. egzempliorių tiražą lemia konkreti ir tiksli jo paskirtis, žurnalas kirpėjams ir grožio salonų darbuotojams bei vis didėjančiam grožio salonų lankytojų - kaip skaitytojų - ratui.

Septyniasdešimties puslapių žurnale pristatomi grožio srities specialistų gyvenimo įvykiai, apžvelgiamos mados tendencijos, kosmetikos kompanijų naujienos, darbų technologijos, pateikiama pažintinių straipsnių.

Žurnalo temos:

Kirpėjams - naujausios plaukų kosmetikos profesionalams priemonės, įrankiai, vyraujančios mados tendencijos, informacija apie rengiamus seminarus ir reportažai iš jų. Informacija apie baldus grožio salonams, siūlomus interjerus. Šukuosenų puošybos elementai, plaukų priauginimo technologijos. Informacija apie vykstančius konkursus ir jų nugalėtojus.

Kosmetologams - teminiai straipsniai, kosmetikos profesionalams naujienos, pristatomos procedūros, informacija apie profesinio tobulinimosi seminarus.

Vizažistams - makiažo naujienos, dekoratyvinė kosmetika.

Manikiūro specialistams - nagų priežiūros kosmetikos naujienos, pristatomi darbai, informacija apie seminarus.
 

​Manikiūro specialistams - nagų priežiūros kosmetikos naujienos, pristatomi darbai, informacija apie seminarus.

Redakcija siekia, kad kiekvieną mėnesį patekęs į skaitytojų rankas, leidinys suteiktų kuo daugiau informacijos profesionalams, įkvėptų meistrus naujiems darbams, lengvintų jų apsisprendimus perkant. Tikimės, kad žurnalas „Hair & Beauty profesionalams“ kiekvienam suteiks galimybę ne tik stebėti kolegų darbus, bet ir atskleisti savo sugebėjimus.

2019_hb_profesionalams_cover
bottom of page