top of page

Vasario 21, 28 d., kovo 6 d.

|

Vilnius

3-jų dalių ATACHE kosmetikos mokymai

Registration is closed
See other events
3-jų dalių ATACHE kosmetikos mokymai
3-jų dalių ATACHE kosmetikos mokymai

Time & Location

Vasario 21, 28 d., kovo 6 d.

Vilnius

About the event

KVIEČIAME GROŽIO SPECIALISTES (-US) Į 

3-JŲ DALIŲ ATACHE KOSMETIKOS MOKYMUS Vilniuje

ATACHE DERMATOLOGICAL CARE yra ASACPHARMA grupės odos priežiūros produktų prekinis ženklas, tvirtai tikintis sveikos odos skleidžiamu grožiu. 

ATACHE prekinis ženklas gimė farmacijos laboratorijoje ir rinkoje skaičiuoja jau beveik šimtmetį. Laiko patikrinta kokybė, aukšti standartai ir nuolatinės naujovių paieškos daro ATACHE tikru lyderiu odos priežiūros rinkoje pasauliniu mastu. Dėka ilgametės patirties, glaudaus bendradarbiavimo su kosmetologais, farmacininkais ir gydytojais kosmetika sukurta taip, kad kiekvienas, net ir išrankiausias klientas ras savo odos problemos sprendimą ir pasieks greitus, norimus rezultatus. ATACHE - tai odos priežiūros kosmetika, sukurta naudoti tiek namuose, tiek kosmetologų ir dermatologų kabinetuose.

Mokymus ves Aneta Danilienė, kosmetologė-bendrosios praktikos slaugytoja, turinti ilgametę darbo patirtį estetinėje medicinoje. Ne vienerius metus vedė mokymus profesionalams apie Jalupro, Diego Dalla Palma PRO ir Eunsung Global prekės ženklus. Dirbusi su daugeliu garsių ir žinomų pasaulinio lygio prekinių ženklų, tarp kurių yra Šveicarijos La Prairie, Juvena, Declare. Prancūzijos Chanel, Dior, Guerlain, Decleor. Nuolatos kelia kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje organizuojamų mokymų metu.

2024-02-21

ESSENTIELLE 

DERMIC+

OILY SKIN

SOFT DERM

2024-02-28

Dermic+

C VITAL

LIFT THERAPY

2024-03-06

DERMIC+

VITAL AGE

EXCELLENCE

DAUGIAU INFORMACIJOS TEL.:

+370 655 24327

+370 612 10750

Share this event

bottom of page