top of page

11-02, pr

|

www.alternativehair.org

ALTERNATIVE HAIR SHOW 2020 (1)

PIRMASIS VIRTUALUS PLAUKŲ INDUSTRIJOS RENGINYS „IMAGINE“

Registration is Closed
See other events
ALTERNATIVE HAIR SHOW 2020 (1)
ALTERNATIVE HAIR SHOW 2020 (1)

Time & Location

2020-11-02 23:00

www.alternativehair.org

About the event

„Alternative Hair Show“ tikslas – surasti ir reklamuoti kūrybingus kirpėjus iš viso pasaulio, taip pat kaupti labai reikalingas lėšas kovai su leukemija. Labdaros fondą įsteigė „Alternative Hair“ įkūrėjas Tony Rizzo, remdamas tyrimų programas Jungtinėje Karalystėje ir užsienyje, taip pat šeimas, turinčias kraujo vėžiu sergančių vaikų.

T. Rizzo nuo 1983-iųjų kasmet pristato „Alternative Hair Show“, o 38-oji paroda šiais metais turėjo įvykti spalio 11 dieną. Deja, dėl COVID-19 pandemijos kelionės tapo sudėtingos, o masiniai susibūrimai uždrausti.

Tačiau T. Rizzo planų negali sustabdyti net pandemija! Jei jūs negalite atvykti į renginį, tuomet jis jums bus pristatytas. Ilgas savaites „Alternative Hair“ įkūrėjas praleido karantino sąlygomis namuose kurdamas idėjas ir planus, kalbėjosi su kūrybingais kirpėjais visame pasaulyje bei ekspertais, kurie galėtų jam padėti įgyvendinti idėją, tad pirmasis virtualus plaukų industrijai skirtas renginys „Imagine“ įvyks 2020 m. spalio 11 dieną.

Palaikomas tos pačios prodiuserių komandos, su kuria dirbo daug metų, taip pat „AHS Global“ prezidento Anthony Mascolo, T. Rizzo pristatys nuostabias kūrybines komandas, kad įkvėptų ir sužavėtų pasaulinę auditoriją.

Tai, kas vos prieš kelias savaites atrodė neįmanoma, dabar jau įgyvendinama. Pasiruošimas renginiui vyksta sklandžiai, komandos visame pasaulyje planuoja savo pristatymus, kupinus kūrybingumo ir vaizduotės. Renginyje taip pat dalyvaus Tarptautinių vizionierių apdovanojimų (International Visionary Awards) finalininkai, o nugalėtojai bus paskelbti tiesiogiai. Auditorijai tereikės įsivaizduoti, kad yra Londone ir stebi įspūdingą bei jaudinantį reginį.

Netrukus bus paskelbtas visas komandų sąrašas. Norėdami daugiau sužinoti apie 2020 m. „Alternative Hair Show“, apsilankykite tinklalapyje www.alternativehair.org.

Share this event

bottom of page