top of page

Gegužės 29 d.

|

Vilnius

Kaip kirpėja gali tapti savotiška terapeute

Įvaizdžio specialistės, kirpėjos stilistės Džiuljetos Vėbrės seminaras: kaip tiksliai žinoti, ko reikia klientei keičiant įvaizdį, kaip parinkti plaukų spalvą ir dažus, kokia technika dažyti, kokį kirpimą ir formavimo priemones rinktis.

Registration is closed
See other events
Kaip kirpėja gali tapti savotiška terapeute
Kaip kirpėja gali tapti savotiška terapeute

Time & Location

Gegužės 29 d.

Vilnius

About the event

Nuo ko pradėti norint padėti žmogui pakeisti įvaizdį?

Įvaizdžio specialistė, kirpėja stilistė, 30 metų darbo stažas grožio sferoje,

Džiuljeta Vėbrė:

„Pajutusios gyvenimo trapumą, moterys ėmė pildyti senas svajones“  Kaip kirpėja gali tapti savotiška terapeute 

Džiuljeta Vėbrė grožio srityje dirba beveik 30 metų: veda seminarus, konsultuoja kolegas, šia tema rašo knygas. Per tiek metų specialistė pastebėjo, kad išvaizdos pokyčiai žmogui gali reikšti, kur kas daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. „Pamačius „naują aš“ veidrodyje būna ir džiaugsmo ašarų, būna ir visiškai naujo gyvenimo pradžių, sėkmės istorijų. Kažkuria prasme tai savotiška terapija, savotiškas savęs atradimas iš naujo, na, o mažų mažiausiai – nuotaikos pakėlimas. Tiesa, tik tuo atveju, jei pokyčiai būna gerai apgalvoti, o tam reikia specifinių žinių jau iš kitų sričių. Jas, kartu su savo ilgamete patirtimi, ir suteikiame seminaruose kirpėjoms“, – pabrėžia Džiuljeta.

Kartais klientės nori įgyvendinti išvaizdos pokyčius, tačiau tiesiog nežino, nuo ko pradėti. Tokiu atveju kirpėja, jeigu turi įvaizdžio kūrimo žinių, vėl gali tapti „kelrode“.

„Nors kai kurių išvaizdos savybių pakeisti greitai ir lengvai negalime, tačiau plaukai yra neįtikėtinai svarbi ir, kas geriausia – lengvai keičiama įvaizdžio dalis. Daug kas nežino, bet parinkus tinkamą plaukų spalvą, tinkamą spalvų tipą pagal žmogaus koloritą, gali keistis, gražėti net ir žmogaus veido atspalvis, išryškėti akių spalva. Priklausomai nuo plaukų spalvos ir kirpimo formos atsiskleidžia arba paslepiamos tam tikros veido formos. Na ir žinoma – spalva, kirpimo stilius turi savo kodą, kuris pabrėžia, kokia asmenybė esate arba kokia norite būti“, – pasakoja D. Vėbrė.

Visas šias paslaptis: kaip tiksliai žinoti, ko reikia klientei keičiant įvaizdį, kaip parinkti plaukų spalvą ir dažus, kokia technika dažyti, kokį kirpimą ir formavimo priemones rinktis Džiuljeta Vėbrė žada atskleisti artimiausiame seminare „Sėkmės formulė kirpėjo darbe“ gegužės 29 d.

Registracija į seminarą ir daugiau informacijos telefonu: +370 680 47 667 arba el. paštu: dziulijap@gmail.com

Share this event

bottom of page