top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

„Cascada Professional“ kokteilių formato vakarėlis

Updated: Jan 9

Cascada Professional Kaune surengė kitokį kokteilių formato vakarėlį, kurio svečiai ne tik pasilinksmino iš širdies, bet ir įgavo naujų žinių apie plaukų formavimo būdus bei ateinančių metų TOP stiliaus tendencijas. Tai pirmas toks renginys Lietuvoje – dėmesį kaustė plaukų formavimo ,,kokteiliai“ ir spalvingas svečių stilius, išskirtinė aplinka, ryškus neoninis svečių įvaizdis ir unikalus pasirodymas, tapęs ypatingu vakaro prieskoniu. Plaukų stilisčių Katie Groves ir Simonos Mejias ,,kokteilių plaukuose” šou, kurio technikos ir sukurti įvaizdžiai įkvėpė žiūrovus eksperimentams.Pirmą kartą Lietuvoje vykusiame edukaciniame „kokteiliavimo“ vakarėlyje, skirtame plaukų stilistams, kirpėjams ir visiems plaukų puoselėtojams ir mylėtojams, netrūko dinamikos ir šou elementų. Vakarėlio aprangos kodas buvo „NEON“. Ryškiai pasipuošę svečiai mėgavosi ne mažiau ryškiais kokteiliais, grožėjosi įspūdingu dekoru, puošėsi blizgančiais fėjų kuriamais makiažais. Vakaro kulminacija tapo plaukų formavimo „kokteiliai“, kuriuos tiesiogiai susirinkusiems demonstravo ypatinga viešnia iš Didžiosios Britanijos Katie Groves ir plaukų stilistė Simona Mejias.


Meistrės pristatė skirtingus įvaizdžius, specialias technikas ir kūrė „kokteilius“ plaukuose keturiems modeliams, taip pat pasidalino 11 receptų, kaip maišant produktus tarpusavyje išgauti madingiausius ir labiausiai geidžiamus įvaizdžius bei pasiekti įspūdingą rezultatą. 


Daugiausia formavimo būdų pateikta įvairioms, itin skirtingų tipų garbanoms – nuo lengvų „beach waves“ iki kruopščiai susuktų stambių bangų. Pademonstruoti keli įvaizdžiai su atgal sušukuotais „šlapio“ efekto plaukais. Pabrėžtas natūralus ir sveikas plaukų blizgesys. Plaukų meistrė Katie Groves skatino visus atrasti natūralų savo plaukų grožį ir išbandyti skirtingus formavimo būdus bei priemones. Ji pabrėžė, jog pati nebenaudoja tiesinimo žnyplių ir jau kurį laiką plaukus intensyviai drėkina bei puoselėja natūraliai atsirandančias bangeles.

Plaukų stilistės pasirodymo metu pademonstravo ir 4 šukuosenų formavimo būdus. Pirmasis atspindėjo „beach waves“ stilių – susuktas garbanos, suteikiančias daugiau apimties. Antrojo modelio šukuosena – spindintys glotnūs ir itin tiesūs plaukai. Trečiasis pavyzdys akcentavo natūralias garbanas, o ketvirtasis – lengvas, romantiškas, į skirtingas puses susuktas garbanas.„Demonstravome šukuosenas, kurias lengva padaryti tiek salone, tiek namuose. Šukuosenų stilius yra neįpareigojantis, lengvas, neperkrautas, todėl šis „kokteilis plaukuose“ tinkamas tiek dienos metu, tiek vakare“, – sakė „Eleven Australia ambasadorė Lietuvoje Simona Mejias.


„Visi dabar pašėlusiu greičiu sukasi prieššventiniame šurmulyje, tad savo vakarėliu norėjome bent trumpam stabtelėti, susiburti, atsipalaiduoti bei pasilinksminti iš visos širdies. Norėjome žaismingai, ryškiai ir išskirtinai savo vakarėlio svečiams pristatyti „Eleven Australia ir supažindinti su nauja iš Australijos atkeliavusia technika, jos privalumais. Galutinis rezultatas pranoko lūkesčius. Smagu, kad patenkinti liko ir svečiai“, – džiaugėsi Cascada Professional komunikacijos specialistė Greta Paliulionytė.Viena iš renginio svečių, Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė, džiaugėsi renginio atmosfera ir akcentavo ypač gerą nuotaiką, taip pat pasidalino mintimis, kas ją labiausiai žavi plaukų formavimo stilistikoje: „Man šiuo metu TOP tendencija yra garbanos, nesvarbu, kokio dydžio ir tipo. Tai vienas geriausių atradimų, ypač turint platų priemonių pasirinkimą, kuriomis galima sukurti puikų įvaizdį. Džiugu, kad Lietuvos kirpėjai yra labai „kieti“ ir imlūs naujovėms. Mūsų grožio industrija yra gana aukštai įkopusi į grožio Everestą“.


Spalvingo vakaro viešnia Inga Hairstyle akcentavo, kad viena ryškiausių plaukų formavimo tendencijų – spalvingumas, spalvų blokai, kai derinama tai, kas anksčiau atrodė nesuderinama, ir, be abejo, laisvė.  2024-ieji – laikas „nerūpestingumo kokteiliams“ plaukuose 

 

Kaip 2024-aisiais atrodys stilingi plaukai? Pirmą kartą Lietuvoje viešėjusi plaukų stilistė, edukatorė K. Groves akcentavo, kad tai plaukai, kurie atrodo ne iki galo sutvarkyti, nerūpestingai sušukuoti. Taip pat labai svarbu parodyti, akcentuoti plaukų tekstūrą. Mažiau modeliavimo – daugiau natūralumo. Žinoma plaukų stilistė rekomenduoja eksperimentuoti, smalsauti ir išbandyti naujus plaukų formavimo būdus. 

 

„Vyraus natūralus, neapkrautas, neįpareigojantis įvaizdis. Australijoje dominuoja mažai pompastikos turintys plaukų formavimo būdai. Labai populiarios laisvos, glotnios ir žėrinčios bangos arba kaip tik tekstūrinės, netvarkingos, paplūdimio madas atkuriančios bangos. Svarbiausias patarimas yra plaukų priežiūra, sveiki plaukai visuomet atrodys estetiškai ir stilingai. Verta pasirinkti tinkamas priemones namuose, būtina naudoti kaukę bent kartą per savaitę. O jei norite būti stilingos, amžina klasika – glotnūs plaukai ar bangos – visuomet bus geras sprendimas. Nebijokite eksperimentuoti, pabrėžkite natūralią savo plaukų tekstūrą“, – patarė S. Mejias.

 

 Nuotraukos: „Cascada Professional

23 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page