top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Du „Oranžinio stiliaus“ veiklos dešimtmečiai


Prieš 20 metų jauna, ambicinga ir talentinga kirpėja ugniniais plaukais Panevėžyje įkūrė grožio saloną „Oranžinis stilius. Aušra Vitkuvienė taip susitapatino su savo salonu, kad jis tapo jos gyvenimu, o ji kiekviename žingsnyje, kiekvienoje savo aprangos detalėje atspindėjo salono veiklą. Turėdama tikslą tapti geriausia, Aušra dėjo visas pastangas garsindama savo veiklą. Taigi šalia kūrybingos asmenybės netrukus susibūrė puikūs grožio specialistai. Įvairiausios veiklos miesto renginiuose, televizijoje ir spaudoje davė vaisių, tad greitai mieste visi sužinojo, koks tas „Oranžinis stilius.
Aušra, kaip kito salonas per šiuos du dešimtmečius?


Visų pirma pakito aplinka. Iš pradžių prisistatinėjome primityviausiais būdais, dabar jau – socialiniai tinklai, greitai plintanti informacija priverčia būti nuolat pasitempusiems. Svarbiausia, kad išliko mano išsikeltas tikslas – teikti aukščiausio lygio paslaugas, dirbti su geriausiais partneriais, mokytis iš geriausių. Džiaugiuosi, kad pavyko. „Oranžinio stiliaus“ ženklas klientams asocijuojasi su prabanga ir kokybe, o meistrams tampa puikiu tramplinu profesionaliame kelyje.


Tu visada tobulinaisi kaip meistrė, bet vadovauti salonui taip pat nelengva. Kaip pavyko susitvarkyti?


Per tuos metus išbandžiau įvairiausius metodus. Pradžioje paveikta finansinių motyvatorių net buvau užsimojusi kurti salonų tinklą. Po metų pamačiau, kad tai nevykęs sprendimas. Jis man daug kainavo tiek emociškai, tiek finansiškai. Vidiniai salono veiklos principai taip pat buvo įvairiausi. Vis tik geriausia, ką supratau, kad salono pagrindinė veikla, kuriai aš turiu vadovauti, yra kirpyklos paslaugos. Kosmetologija, manikiūras yra priedas ir aš neturiu nei laiko, nei kompetencijos priimti sprendimus tose srityse. Tad jas kuruoja partneriai. Jie įsitraukia į bendrą salono veiklą, suteikdami klientams puikią patirtį.


Kokios vidinės emocijos apima, apžvelgiant salono veiklą?


Suprantu tik viena – man mano darbas labai patinka, teikia džiaugsmo ir įkvėpimo. Žinoma, visko būna ir nesiseka kažkas ar nuotaikos ne kokios, bet juk ir šeimoje būna pykčių, nepasitenkinimų. Tačiau juodi debesys praeina ir suprantu, kad salonas yra mano gyvenimo variklis.

 


Įsiliejusi į KIGSA veiklą, Aušra Vitkuvienė skynė laurus tarptautiniuose konkursuose, skatino salono kolektyvą tobulintis ir pristatinėti savo darbus.Fotosesijos, renginiai – tai smagi ir kūrybinga salono veikla.

 

Nuotraukos iš asmeninio archyvo.

5 views0 comments

Comments


bottom of page