top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Geidžiamiausio barberio karjera per tris metus

„Keune Haircosmetics“ vyriškos linijos ambasadorius Tadas Ruzgys yra tikras sėkmės pavyzdys - dar prieš tris metus dirbęs fizikinėje laboratorijoje laborantu šiandien Tadas yra veinas geidžiamiausių vyriškų kirpimų GURU Klaipėdoje. Prieš kelis metus įgijęs kirpėjo-kūrėjo specialybę tadas įrodė, kad atsidavimas ir meilė darbui bei didelis noras mokytis atveda į pripažinimą.

Prisistatyk tiems, kurie tavęs nepažįsta, ką šiuo metu veiki ir kur dirbi? Esu vyrų plaukų stilistas - barberis, taip pat kūrybos vadovas, visai neseniai atsidariusioje vyrų grožio studijoje Klaipėdoje - „Barber’AS“.

Rinkoje dirbi vos tris metus, bet esi vienas geidžiamiausių barberių Klaipėdoje.

Pradėkime viską nuo pradžių, kaip atsidūrei ten, kur esi dabar?

Į šią sferą pastumėjo kardinalūs pokyčiai gyvenime. Su žmona nutarėme, kad metas keisti gyvenamąją vietą, pirma mintis buvo - jei kraustomės į kitą miestą, galbūt atėjo metas pradėti viską nuo pradžių, palikti darbo vietą, kurioje dirbu ir susirasti darbo, kuris man iš tiesų patiktų. Mintis, kad galėčiau pradėti mokytis kirpėjo amato šovė ekspromtu. Tačiau nuo pat pirmos akimirkos aš žinojau, kad tai mano kelias.

Kuo užsiėmei prieš pasirenkant kirpėjo profesiją?

Dirbau fizikinių tyrimų laboratorijoje. Esu baigęs humanitarinius mokslus - verslo administravimą. Jutau, kad tai nėra mano kelias - dirbant antrus metus jau jaučiau, kad esu visiškai ne ten kur man vieta. Pokyčiai asmeniniame gyvenime sutapo su spyriu, kad reikia pradėti viską iš naujo. Tuomet atsidūriau „Femina Bona“ akademijoje ir pradėjau mokytis kirpėjo amato. O visai netrukus patirties sėmiausi iš geriausių meistrų „Aidos studijoje“.

Kaip supratai, kad barberio karjera - tavo svajonių darbas?

Kirpėjo amatas teikia labai daug dziaugsmo dėl dinamikos, tai įdomus darbas, kiekvieną dieną atnešantis naujų patirčių. Turiu galimybę nuolat kurti ir tobulėti, o darbo rezultatus galiu pamatyti per pakankamai trumpą laiką. Vos tik pradėjęs dirbti itin greitai užkopei karjeros laiptais. Išduok mums savo sėkmės paslaptį.

Nuo pirmos minutės su žirklėmis, tikėjau, kad aš to noriu. Turėjau aiškų tikslą ir viziją. O tada nuoseklus darbas. Namie, savaitgaliais, vakare, ryte - aš kasdien atrasdavau laiko gilinti kirpėjo profesijos žinias. Manau toks kryptingas ėjimas link savo svajonés nuvedė mane ten, kur dabar esu.


Kaip manai, kokios meistrų kompetencijos dabar yra reikalingos, kad jis taptų sėkmingas?

Meistras turi spinduliuoti didelį norą būti geriausiu. Susipažinus su žmogumi iškart gali pasakyti, ar jis tikrai dega noru būti savo srities profesionalu, ar nori tik pabandyti. Net jei neturi daug patirties, didelis noras viską nugali.


Kaip manai ko daugiau tavo amate kñrybos ar matematikos?

Daugiau kūrybos įdėjimo iš savęs - yra ir taisyklės, matematika, formulės. Kai žinai taisykles, jas gali pradėti laužyti. Matematika, formulė, taisyklės - stiprūs pamatai, ant kurių gali statyti karjerą.


Neseniai grįžai iš KEUNE HAIRCOSMETICS mokymų Olandijoje, kur mokeisi pas dvejus iš populiariausių pasaulio barberių Tom Chapman ir James Beaumont. Ką tau davė šie mokymai kaip meistrui?

Tai buvo pačio aukščiausio lygio mokymai, kuriuose esu dalyvavęs. Buvau apsuptas daugybės talentingų ir patyrusių meistrų iš visos Europos ir mokiausi kartu su jais. Šie mokymai praplėtė akiratį, privertė išeiti iš komforto zonos. Kursai pareikalavo daug energijos, bet tuo pačiu suteikė didelį žinių kiekį.357 views0 comments

Comments


bottom of page