top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Grožis neturi amžiaus?! Įsitikinkite tuo parodoje „PELENĖ 2021“

Updated: Sep 12, 2021


Kiekvienas amžiaus tarpsnis turi savo žavesio, tad telieka jį tinkamai atskleisti. Kai stilistiką ir kosmetiką parenka grožio srities specialistai – didesnė tikimybė, kad pavyks išvengti klaidų, nes būtent jie domisi visomis naujovėmis ir pritaiko jas klientams. Dėl šios priežasties apsilankymas parodoje yra puiki galimybė susirinkti naujausią informaciją iš įvairių sričių profesionalų.


Pastarųjų metų laikotarpis aktyvus buvo tik internetinėje erdvėje – jau kelis sezonus naujos tendencijos ir priemonės pristatomos tik virtualiai. Tad galimybė susitikti kirpėjams, kosmetologams ir manikiūro meistrams grožio fiestoje gyvai bus kaip didelė šventė. Juolab kad dalyviai stenduose surengs ne vieną staigmeną, o susitikimai lankytojams bus tikrai įsimintini.


UAB „Gražvalda“ šį kartą pristato net du stendus tam, kad viename jų būtų galima tik bendrauti. „Reprezentaciniame stende šį kartą niekuo neprekiausime, bet visą dėmesį skirsime jums. Čia jūsų lauks mūsų išaugusi komanda – nauji vadybininkai ir vadovai, kurie nekantrauja susipažinti ir papasakoti apie visus puikius pokyčius, kurie laukia jūsų dirbant su mumis. Turėsime malonių dovanų, užkandžių, ypatingąjį laimės ratą ir, svarbiausia, tris mylimas plaukų priežiūros ir dažymo kosmetikas, viena kurių – išduosime – visiškai nauja, Lietuvoje dar nepažinta, bet ypač populiari JAV!“ – pasakoja įmonės atstovė.


Kompanijos „Karera“ stende – ne tik plaukų priežiūros priemonės, bet ir rinkodaros sprendimų pristatymai dirbantiesiems grožio salonuose. Prekybą skatins ne nuolaidos, o žinojimas, kad dalis pajamų bus skirta Rimanto Kaukėno paramos fondui. Kilnus tikslas suvienija bendraminčius, o vidinis pasaulis tampa gražesnis.


Konkursai


Bendrystė yra labai svarbi – pastaruoju metu daugumai tikrai teko tai pajusti. Kosmetikų ir kosmetologų asociacija yra pasirengusi sumažinti atitolimą ir sujungti bendraminčius. Jos prezidentė Jūratė Jocienė su dideliu entuziazmu pasakoja, kaip laukia parodoje vyksiančio konkurso, nes nori išsklaidyti baimes, bendrauti ir dalintis profesiniais pasiekimais. Konkursas padės išryškinti darbo kultūros, komunikacijos su klientu svarbą. Tai vertins ne tik teisėjai, bet bus įtraukti ir žiūrovai.


XI kosmetikų ir kosmetologų konkursas vyks 2021 m. rugsėjo 16 dieną.

Konkurse dalyvaus dviejų kategorijų meistrai.

Jaunių kategorija: baigiamojo kurso mokinės arba diplomuotos specialistės, grožio srityje turinčios iki vienerių metų patirtį;

Profesionalų kategorija: diplomuotos specialistės, grožio srityje turinčios daugiau nei vienerių metų darbo patirtį.


Lietuvos blakstienų priauginimo ir laminavimo bei antakių korekcijos specialistus jungianti asociacija (IESA) rugsėjo 17 d. pakvies į atvirąjį blakstienų ir antakių meistrų čempionatą. Neringa Anukudavičienė ir Ilona Vilkelė, būdamos šių rungčių pradininkės Lietuvoje, šiemet nutarė sukviesti šių sričių specialistus ir surengti konkursą tik jiems.


Planuojami du sektoriai: blakstienų ir antakių meistrų.


Blakstienų sektoriaus rungtys: klasikinis blakstienų priauginimas; „Volume“ priauginimas 2–3D; „Volume“ priauginimas 4–6D; blakstienų laminavimas.


Natūralių antakių sektoriaus rungtys: natūralių antakių dizainas, antakių laminavimas, henna antakiai, vyriškų antakių dizainas.


Jaučiamas itin didelis susidomėjimas antakių laminavimo rungtimi, nes ši technologija šiuo metu yra itin populiari. Susidomėjimas konkursu tikrai didelis, meistrai rungtims ruošiasi patys savarankiškai ir yra ruošiami mokytojų profesionalų. Yra dalyvių, specialiai dėl šio konkurso atskrendančių į Lietuvą iš kitų šalių.


Konkurse varžysis net trijų kategorijų meistrai: jauniai (patirtis iki 1 metų), profesionalai (patirtis 1–3 metai) ir ekspertai (mokymų treneriai, kitų konkursų prizinių vietų laimėtojai).

Šiuo metu šios paslaugos vienos populiariausių salonuose ir profesionalūs meistrai turi itin didelę paklausą, todėl IESA konkurso nugalėtojai tikrai galės didžiuotis būdami geriausi savo srityje.


Įrankiai


Dažnai puikaus profesionalo rankas vadiname auksinėmis, tačiau nereikėtų pamiršti ir įrankių tose rankose svarbos. Būtina išsirinkti sau tinkamą, patogų įrankį, o tam, kad tai padarytum – ne vieną pakilnoti, rankoje palaikyti. Būtent tokia puiki galimybė ir bus suteikta parodoje.

UAB „Gražvalda“ atstovai kvies į įrankių profesionalams stendą, kuriame galėsite įsigyti jums puikiai pažįstamų ir vertinamų japoniškų, vokiškų bei itališkų kirpyklinių įrankių bei įvairios technikos. „Su džiaugsmu pristatysime ir vieną populiariausių Europoje vokiškų prekių ženklų „Moser“, juolab kad šiemet tapome oficialiais jų atstovais Lietuvoje! Ekspertai atsakys į visus klausimus apie įrankių pasirinkimą, valdymą, priežiūrą ir remontą, konsultuos naudojimo, taisymo ir profilaktikos klausimais. Už specialią, tik parodos metu taikomą kainą galėsite atnaujinti savo įrankių krepšelį ir nusipirkti įrankius, kuriuos įsigyti planavote jau seniai“, – pasakoja įmonės atstovė.


Rugsėjo 17 d. UAB „Italė“ kvietimu scenoje pasirodys į parodą iš Italijos atvyksiantis meistras, prekių ženklo „Upgrade“ įkūrėjas ir ambasadorius, plaukų stilistas Iuri Roselli. Jis surengs du pasirodymus.


12.40 val. Iuri Roselli pristatys išskirtinį „Upgrade“ linijos prietaisą „FreeStyle“ – tiesintuvą ir garbanotuvą viename ir jį naudodamas sukurs mažiausiai tris skirtingus įvaizdžius. Avangardinio dizaino prietaisas skirtas profesionalams, o jo koncepcija paremta idėja, kad su vienu prietaisu galite sukurti daugybę stilių ir naudoti skirtingas darbo technikas – išgauti holivudines garbanas, laisvai krintančias bangas, suteikti plaukams apimties ar juos ištiesinti. Dėl neįprasto savo dizaino (neatsidarančių žnyplių) ir per visą plokštelę esančio kaitinimo elemento prietaisas išlaiko itin tolygią temperatūrą ir leidžia greičiau pasiekti efektyvų rezultatą. Profesionalią šukuoseną galima suformuoti vos per keliolika minučių!

16.40 val. Iuri Roselli pristatys karščiausias plaukų stiliaus tendencijas iš Italijos. Stilistas su plaukų modeliais pademonstruos itališką temperamentą, skonį ir stilių. Kas tai bus? Būtinai atvykite ir pamatykite tai gyvai.Studentai


Tiems, kurie pasirinko grožio specialisto studijas, tik įstojusiems ir jau besimokantiems, nuoširdžiai siūlome mokslo metų pradžioje surengti išvyką į šią parodą. Konkursų jaunių rungtyse dalyvaus bendraamžiai, palaikymas ir naujos patirtys studijas padarys dar įdomesnes. O dar tokia galimybė vienoje vietoje pamatyti, kokių priemonių yra rinkoje, aptarti viską su dėstytojais. Kiekviename stende pasižymėtas kontaktas ar užmegztas gyvas ryšys jums tikrai pravers ateityje.


Vizažas


Makiažo priemonių gausa grožiui paryškinti jau nieko nestebina. Svarbiausia – jas tinkamai parinkti. Parodoje rasite ne vieną stendą, pristatantį aukščiausio lygio dekoratyvinę kosmetiką, bet svarbiausia tai, kad galėsite gyvai pasikonsultuoti su žymiausiais vizažistais. Stenduose bus demonstruojami makiažai ir atskleidžiamos visos kosmetikos galimybės, atsakyta į jums kilusius klausimus. Madingos tendencijos taip pat labai svarbu. Tačiau reikia nepamiršti, kad skirtingo amžiaus moterims skirti makiažai skiriasi: kada paryškinti privalumus, o kada užmaskuoti trūkumus, kad galėtume būti tikri, kad „Grožis neturi amžiaus“.


Pasimatykime gyvai rugsėjo 16-18 dienomis „Litexpo“!34 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page