top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

„Guy_Tang #Mydentity“ plaukų dažai, MES ir JŪS


Augdami kaip asmenybės, kiekvienas mūsų ieškome atsakymų: kas aš esu, ko aš noriu, kokie mano tikslai? Kai galime nuoširdžiai atsakyti sau į šiuos svarbiausius gyvenime klausimus, mes galime padaryti labai daug: galime įgyvendinti visas savo svajones. Taigi, mes po truputį surandame savąjį identitetą.

Prekės ženklo „Guy_Tang #Mydentity konceptas būtent ir yra apie UNIKALIĄ, autentiško identiteto, drąsią asmenybę. Norime ne tik viduje jaustis skirtingi, bet ir išreikšti tai išorėje. Mes komunikuojame savo išvaizda, reprezentuojame save. Mums svarbu, kaip atrodo mūsų plaukai, kokia jų spalva, tai neabejotinai kiekvieno žmogaus identiteto dalis.


#Mydentity technologė Gerda Veličkienė

grožio salono, „The Head Room Salon

SPA“ įkūrėja.


Kirpėjų koloristų darbas yra nepaprastai svarbus. Kodėl? Atsakymas čia aiškus: mes padedame žmonėms atspindėti jų unikalumą išorėje. Kiekvienas turime savo kelią ir ryšį su klientu kuriame savaip. Mes, meistrai, ir patys šiame kelyje ieškome savo identiteto: koks aš esu profesionalas, kas man priimtina ir kas įdomu?


Prekės ženklas „Guy_Tang #Mydentity labai garsus visame pasaulyje ir išsiskiria iš kitų savo spalvų paletės unikalumu, dažų chemine sudėtimi, technologija ir aukšta kokybe. Interneto platybėse gausu įžymybių nuotraukų, kurias galime išvysti vos vienu išmaniojo telefono prilietimu. Džiaugiamės, kad individualius įvaizdžius, kurtus su #Mydentity, galime pamatyti ne tik ekrane, bet ir praktikos seminaruose Lietuvoje.

GERDA

Žurnalo redaktoriai klausia:


Gerda, kodėl pasirinkote dirbti su „Guy_Tang #Mydentity produktais, kuo kitokia Jūsų, kaip meistrės, patirtis?


Aš labai mėgstu darbą su#Mydentity dažais, be abejonės, ir mano klientų patirtis byloja tą patį – spalvos tikrai tobulos. Man patinka unikali produktų konsistencija, jų naudojimo galimybės ir, žinoma, rezultatai. Kartais kolegos, kurie tik iš dalies susipažinę su „Guy_Tang #Mydentity, klaidingai interpretuoja, kad tai yra tik ryškūs įvaizdžiai, kitaip sakant, tik spalvoti dažymai. Tačiau savo kasdieniame darbe dažnai kuriu saloninius įvaizdžius ir siūlomų spalvų paletė patenkina visus poreikius. #Mydentity man patinka, nes matau čia save, dalį savojo identiteto.


Organizavote nuostabią gražuolių modelių fotosesiją. Galbūt norėtumėte ką nors pasakyti apie kurtus įvaizdžius?


Man patinka iššūkiai, taip pat nemažai laiko pačiai teko dirbti modeliu Milane, todėl tai kartu dar ir grįžimas prie to, kas anksčiau buvo mano aistra. Šiuos nuostabius įvaizdžius kūrėme kartu su kolega Henriku Benetu. #Mydentity konceptas yra apie bendrystę. Tai priežastis, kodėl pakviečiau kolegą šį darbą nudirbti kartu. Visame pasaulyje turime #Hairbestie bendruomenę, čia dalinamės #Mydentity dažymų formulėmis, rezultatais, klausiame vienas kito nuomonės ir patarimų. Mėgavomės ir iki šiol mėgaujamės savo projektu bei širdį glostančiomis pozityviomis emocijomis.
Kviečiame Jus į „Guy_Tang #Mydentity dažymų seminarus, kuriuose aiškiai ir atvirai išdėstysime priemonių panaudojimo ypatumus ir galimybes. Kurkime kartu! Junkitės prie mūsų #hairbestie bendruomenės ir Jūs!


Sekite informaciją mūsų „FACEBOOK“ puslapyje Guy Tang Mydentity Baltics, sužinokite apie artėjančius seminarus ir kitą aktualią informaciją.


#Mydentity vadybininkė Lietuvoje Sonata Deltuvytienė +370 612 96 796


264 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page