top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

INSIGHT PROFESSIONAL laboratorijos mokymai

Rugsėjo mėnesį „Selective.lt“ komanda pirmą kartą Lietuvoje surengė INSIGHT PROFESSIONAL seminarą, pasikvietusi INSIGHT PROFESSIONAL laboratorijos technologą Filippo Manuzzi. Tai daugiau nei 20 metų patirties grožio srityje turintis specialistas, kuris, būdamas vos 25 metų, įkūrė savo saloną, o sulaukęs 34-erių įgijo Kosmetologijos licenciją Kalifornijoje, JAV. Nors dirbo beveik visoje Italijoje, daug metų keliavo ir sėmėsi patirties Londone, Valensijoje, Alikantėje ir San Franciske. Jau daugiau nei 10 metų Filippo dalyvauja aukštojo išsilavinimo kirpėjų kursuose ir bendradarbiauja kaip technologas, stilistas ir treneris lyderiaujančiose profesionalių šukuosenų sektoriaus įmonėse. Šiandien Filippo Manuzzi yra prekių ženklo INSIGHT PROFESSIONAL pagrindinis technologas.


„Selective.lt“ komanda kartu su svečiais iš Italijos.


Dviejų dienų mokymai vyko išskirtinėje Vilniaus vietoje – Sapiegų parke esančioje Miesto laboratorijoje, kuri puikiai atliepia prekių ženklo INSIGHT PROFESSIONAL vertybes. Tai erdvė, sukurta vadovaujantis antrinio dizaino ir ekoinovacijų principu. Pirmoji mokymų diena buvo skirta meistro iš Italijos teorinei medžiagai pristatyti ir plaukų dažymų bei kitų procedūrų (ilgalaikio garbanojimo, glotninimo ir atkuriamosios procedūros) pavyzdiniams pristatymams. Filippo Manuzzi procedūras atlikti padėjo „Selective.lt“ meistrės iš Lietuvos Irma Rapalienė ir Justina Kazlauskaitė (Klaipėda). Antroji mokymų diena – praktinė dalis, į kurią susirinkę dalyviai galėjo išbandyti visus INSIGHT PROFESSIONAL techninius produktus ir priemones, sužinoti jų išskirtinumus ir, padedami technologo iš Italijos, atlikti dažymus. Visi dalyviai iš mokymų išėjo ne tik papildę patirties bagažą, pasipuošę sertifikatais, bet ir su dovanų krepšeliais.


INSIGHT PROFESSIONAL technologas Filippo Manuzzi (Italija, Bolonija).


Technologė Irma Rapalienė (Lietuva, Klaipėda).


Garbingas svečias seminare – Jolanta Mačiulienė, KIGSA prezidentė.


Akimirkos iš antrosios mokymų dienos.Daugiau įspūdžių iš mokymų galite rasti „Instagram“ platformoje, paskyroje @insightprofessional_lietuva.

92 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page