top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

JOICO dažų seminarai


Profesionalios plaukų kosmetikos atstovai „Salonshop Baltic“ kartu su ilgamete „Joico“ technologe Audra Tvaske šį gruodį pristatė tikrai inovatyvius JOICO plaukų dažus „LumiShine LUMI10“ ir surengė informatyvius „Look & Learn“ pristatymo renginius Vilniuje ir Kaune! Daugiau nei 45 metus „Joico“ gerbiamas už tai, kad yra plaukų priežiūros pradininkas, pasisakantis už sveikų plaukų grožį.


„Joico“ inovacijos sukurtos taip, kad plaukai būtų stiprūs, žvilgantys ir sveikai atrodytų po kiekvieno naudojimo, kad kiekvienas galėtų tapti sveikų plaukų grožio dalimi. „Joico“ misija – skleisti sveikų plaukų džiaugsmą (Joi of Healthy Hair) kiekvienam stilistui ir klientui, kad pasaulis taptų gražesnis.


„Joico“ naujovė – „LumiShine LUMI10“. Tai profesionalūs ilgalaikiai plaukų dažai, atspindintys ne tik „Joico“ vertybes, bet ir keičiantys žaidimo taisykles. Dažų sudėtyje esanti patentuota greito padengimo sistema „Quick Coverage System™“ vos per 10 minučių 100% padengia žilus plaukus, suteikia dukart daugiau blizgesio ir ilgai išliekančią spalvą.Greitai veikianti sodrių ir giliai pigmentuotų atspalvių linija LUMI10 yra tarsi svajonės išsipildymas visiems, kas stengiasi rasti laiko šaknims nudažyti, nes LUMI10 iš tikrųjų leidžia skaičiuoti kiekvieną minutę, o kartu suteikia puikią priežiūrą, mažinančią plaukų lūžinėjimą, stiprinančią plaukus, paliekančią sruogas švelnias ir švytinčias.Nuotraukos: seminaro organizatorių

36 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page