top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Kaip kirpėja gali tapti savotiška terapeute

Updated: Apr 23, 2022


Įvaizdžio specialistė, kirpėja stilistė (30 metų darbo stažas grožio sferoje)

Džiuljeta Vėbrė:

„Pajutusios gyvenimo trapumą, moterys ėmė pildyti senas svajones“


Paskutinėmis savaitėmis dėl skaudžių aplinkybių ne vieną aplankė mintys, kurias anksčiau vydavome šalin. Ar tikrai gyvenau taip, kaip norėjau? Ar padariau viską, kad būčiau laimingas (-a)? Žmonių norą keistis pajuto įvairiausiu sričių atstovai: gydytojai, psichologai, sporto treneriai ir netgi... įvaizdžio specialistai. „Negaliu patikėti, bet viena po kitos skambino senos klientės, dvidešimt metų bijojusios kirpti kasas, bijojusios išbandyti kažką kitokio. Atsirado ir naujų klienčių: visos su gyvenimo trapumo pajautimu, visos su tuo supratimu, kad reikia nedvejoti ir pradėti džiaugtis savimi kiekvieną dieną“, – pastebi įvaizdžio salono „313 Rolė“ įkūrėja ir seminaro „Sėkmės formulė kirpėjo darbe“ lektorė Džiuljeta Vėbrė.

Kaip kirpėja gali tapti savotiška terapeute


Džiuljeta Vėbrė grožio srityje dirba beveik 30 metų: veda seminarus, konsultuoja kolegas, šia tema rašo knygas. Per tiek metų specialistė pastebėjo, kad išvaizdos pokyčiai žmogui gali reikšti, kur kas daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. „Pamačius „naują aš“ veidrodyje būna ir džiaugsmo ašarų, būna ir visiškai naujo gyvenimo pradžių, sėkmės istorijų. Kažkuria prasme tai savotiška terapija, savotiškas savęs atradimas iš naujo, na, o mažų mažiausiai – nuotaikos pakėlimas. Tiesa, tik tuo atveju, jei pokyčiai būna gerai apgalvoti, o tam reikia specifinių žinių jau iš kitų sričių. Jas, kartu su savo ilgamete patirtimi, ir suteikiame seminaruose kirpėjoms“, – pabrėžia Džiuljeta.Nuo ko pradėti norint padėti žmogui pakeisti įvaizdį?


Pasak Džiuljetos, labai svarbu mokėti žiūrėti į žmogaus visumą, norėti ir mokėti jį pažinti. „Jeigu klientė sutinka, mes netgi pasikalbame, kas ją atvedė į stilisto kėdę: ar tiesiog noras eksperimentuoti, o galbūt noras atjaunėti ar atvirkščiai – įgauti griežtumo, solidumo. Galbūt svajoja apie antrą pusę, o gal nori kardinaliai pakeisti profesiją. Kiekviena detalė labai svarbi“, – sako D. Vėbrė.


Šukuosenos galia


Kartais klientės nori įgyvendinti išvaizdos pokyčius, tačiau tiesiog nežino, nuo ko pradėti. Tokiu atveju kirpėja, jeigu turi įvaizdžio kūrimo žinių, vėl gali tapti „kelrode“.


„Nors kai kurių išvaizdos savybių pakeisti greitai ir lengvai negalime, tačiau plaukai yra neįtikėtinai svarbi ir, kas geriausia – lengvai keičiama įvaizdžio dalis. Daug kas nežino, bet parinkus tinkamą plaukų spalvą, tinkamą spalvų tipą pagal žmogaus koloritą, gali keistis, gražėti net ir žmogaus veido atspalvis, išryškėti akių spalva. Priklausomai nuo plaukų spalvos ir kirpimo formos atsiskleidžia arba paslepiamos tam tikros veido formos. Na ir žinoma – spalva, kirpimo stilius turi savo kodą, kuris pabrėžia, kokia asmenybė esate arba kokia norite būti“, – pasakoja D. Vėbrė.Visas šias paslaptis: kaip tiksliai žinoti, ko reikia klientei keičiant įvaizdį, kaip parinkti plaukų spalvą ir dažus, kokia technika dažyti, kokį kirpimą ir formavimo priemones rinktis Džiuljeta Vėbrė žada atskleisti artimiausiame seminare „Sėkmės formulė kirpėjo darbe“ gegužės 29 d.Registracija į seminarą ir daugiau informacijos telefonu: +370 680 47 667 arba el. paštu: dziulijap@gmail.comNuotraukos Tado Mikštavičiaus, Loretos Kondratės

79 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page