top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Lietuvio sukurta vyriškų produktų linija

Socialiniuose tinkluose pasirodžiusios Raimondo Pasternackio užuominos apie jo naujai kuriamą produktų liniją visiškai nenustebino. Salono „Woxx Barbers“ įkūrėjas visada išsiskyrė aktyvia veikla, tad, kuo ypatingas šis projektas, klausiame jau pasirodžius naujai produkcijai.

Pastaruoju metu kosmetikos vyrams pasiūla iš tiesų buvo perpildyta. Kodėl visgi reikėjo naujos priemonių linijos?


Viena vertus, atrodo, kad rinka jau visko perpildyta, bet iš tiesų gerų, tinkamų vyrams produktų yra labai mažai. Mano noras buvo sukurti kokybišką plaukų formavimo priemonių liniją vyrams, savo klientams, draugams, pažįstamiems, kuri suteiktų apimties, formą, tekstūrą ir gerą fiksaciją.


Didžiausi koncernai kuria produktus pasaulinei rinkai. Kuo kosmetika „Woxx“ bus kitokia?


Nesu didelis koncernas ir negaliu su jais lygiuotis. Aš esu barberis, turintis 20 metų patirtį ir didelį klientų ratą. Dirbdamas jau daug metų kiekvieną dieną, matau, ko reikia mano klientams, draugams, realiems, tikriems vyrams. Jie kasdien nori atrodyti gerai. O aš girdžiu, su kokiomis problemomis jie susiduria, negalėdami rasti sau tinkamos priemonės arba nemokėdami ja naudotis. Būtent todėl ir priėmiau sprendimą sukurti tokią plaukų priežiūros priemonių liniją, kuri pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, išgaunamų iš žemės ir vandenynų, natūralių, sertifikuotų, ekologiškų, be sulfatų ir parabenų. Šios priemonės tausoja vyrų plaukus, bet kartu padeda išgauti norimą rezultatą. Išsiskiria ypatingais kvapais, patraukliu dizainu.


Ar tai asmenybės raiškos projektas?


Ir taip, ir ne. Viena vertus, jaučiuosi galintis ir turintis kuo pasidalinti. Tai tarsi kitas laiptelis mano karjeroje, bet taip pat ir projektas iš širdies, kuriuo siekiu palengvinti kiekvieno vyro kasdienę plaukų priežiūros rutiną. Tai produktai, skirti vyrui, kuris nori atrodyti gerai, pasisemti energijos, teigiamų emocijų, įgyti pasitikėjimo, tikrumo jausmą, taip pat laimėti kovą su savo nepaklusnia šukuosena, ir nebijantis pripažinti, kad ne viskas pavyksta iš pirmo karto. Todėl noriu suburti dar didesnę „Woxx“ bendruomenę, su kuria galėsiu dalintis savo patirtimi, plaukų priežiūros ir formavimo triukais, subtilybėmis, pagaliau galėsiu pamokyti ir įrodyti, kad gerai atrodyti galima kasdien, o ne tik apsilankius pas barberį.


Kokius platinimo taškus planuojate?


Šiuo metu esame el. parduotuvė, nes koronaviruso laikotarpis parodė, kaip svarbu būti prieinamiems bet kur ir bet kada, taip pat „Woxx“ produkcijos visada galima įsigyti mano salone „Woxx Barbers“, tačiau svarstome ir kitus platinimo taškus, tokius kaip kiti barberių salonai, vietiniai butikėliai su vietos gamintojų produkcija. Laikas parodys, šiandien man svarbiausia atsirasti ant vyro, kuriam to reikia ir kurį pradžiugins mano produktas, lentynėlės.Gedimino Žilinsko ir Packshot studijos nuotraukos.

353 views0 comments

Comentarios


bottom of page