top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Metų spalva – PEACH FUZZ


Suzie MCGill, Rainbow Room International meno vadovės, konkurse „British Hairdressing Awards 2023/2024“ laimėjusios geriausios Britanijos dažymo technikos rungtyje, mintys apie naujai išrinktą metų spalvą.„Pantone“ 2024 m. spalva išrinkta „Peach Fuzz“ yra kardinalus perėjimas nuo ryškios ankstesnių metų „Viva Magenta“. Švelnus persikinis atspalvis skleidžia šilumą, gaivumą, palyginti su praėjusių metų drąsiais tonais. Tinka įvairiems stiliams ir puikiai dera prie bet kokio tono odos.


Šis žaismingas atspalvis idealus pereinant iš žiemos į pavasarį. Bundančią gamtą kuo puikiausiai atspindi įvairios persikinės spalvos interpretacijos – rausvas persikas, varis, lašiša.


Jei plaukai tamsesni, norint išgauti šį subtilų atspalvį, teks iš pradžių juos pašviesinti. Labai svarbu atliekant šią procedūrą išsaugoti gerą plauko būklę, elastingumą.


Šio atspalvio grožis tas, kad jis sklandžiai susilieja. Tačiau būtent dėl to, kad jis toks subtilus, būtina klientams jį tinkamai prižiūrėti namuose. Tuomet spalva ilgiau išliks gaivi ir išraiškinga. Tam reikėtų naudoti spalvinančias kaukes ar šampūnus.24 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page