top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Naujiena! „BioRePeelCl3“

Naujiena!

„BioRePeelCl3“ yra inovatyvus dvifazis patentuotas vaistinis preparatas, pasižymintis biostimuliaciniu, atjauninančiu ir šveičiamuoju poveikiu.


Jo šlifuojamasis ir keratolitinis poveikis skatina ląstelių atsinaujinimą, kai dėl selektyvaus poveikio korneocitų jungtims pašalinamos išorinio raginio sluoksnio ląstelės. Veikliųjų medžiagų dermofunkcionalumas skatina gilų odos ląstelių atkūrimą ir biosintezės procesus, kurie itin svarbūs kovojant su UV spindulių ir taršos sukeliamu odos senėjimu ir oksidacine žala.


Simona Vaitelė („Viva grožio namai“, Klaipėda):


Kuo išsiskiria ši nauja biorevitalizacijos technologija?

BioRePeel technologija sukurta pagal dvifazę sistemą, todėl atliekant procedūrą nereikia naudoti jokių adatų, klientai nejaučia skausmo ir diskomforto jausmo, nėra nepatogaus

Simona Vaitelė

gijimo etapo. Atlikus šią procedūrą galima iškart keliauti į darbą, gyventi savo ritmu – ant veido nelieka jokių ryškių pėdsakų, odos nebūtina papildomai maskuoti ar slėpti. Be to ši procedūra yra greito veikimo – tai ypač svarbu klientams, taupanties savo laiką.


Kokį poveikį suteikia BioRePeel procedūra?

BioRePeelCl3 ypač efektyvi stabdant senėjimą, taip pat turi stimuliacinį, atjauninamąjį, šveičiamąjį, antioksidacinį poveikį, giliai drėkina odą, ko labai dažnai trūksta klientams. Procedūra gali būti naudojama kovojant su spuogais, išsiplėtusiomis poromis. BioRePeelCl3 sudėtyje yra 35% Trichloracto rūgšties , laktobioninė, pieno, citrinų, vyno rūgštys, 5 amino rūgštys, gama amino sviesto rūgštis ir kitos veikliosios medžiagos, kurios padeda kovoti su skirtingomis odos problemomis.


Kokius geriausius rezultatus esate pastėbėjusi su BioRePeeCl3 procedūra?

Dažnai moterys kreipiasi į kosmetologą atsiradus pirmiesiems senatvės požymiams, dėl ryškėjančių mimikos raukšlelių, todėl labiausiai matomi rezultatai po šios procedūros – veido liftingas bei geras drėgmės procesų atstatymas. Spuogelių, išsiplėtusių porų šalinimui ši procedūra yra mažiausiai taikoma mano darbinėje aplinkoje.Šią procedūrą daugiausia renkasi vyresnės, brandesnės moterys, tos, kurios susiduria su odos tonuso sumažėjimu, papilkėjusia, pavargusia oda. Procedūra efektingai stabdo senėjimą, suteikiaveidui skaistumo ir putlumo.


Į kokį kainos diapazoną patenka šį BioRePeelCl3 kosmetika?

Negaliu pasakyti, kad tai pati brangiausia rinkoje siūloma procedūra, tačiau ir ne pigiausia – tai yra tikrai prabangus ir puikios sudėties kompleksas. Mano manymu, procedūros kaina yra prieinama beveik visoms moterims. Kainų diapazone BioRePeel, manau, yra maždaug per vidurį, ir, kiek esame aptarę su kolegomis, turi tobulą kokybės ir kainos santykį.


Kaip klientės vertina šią procedūrą? Kokių atsiliepimų iš jų sulaukiate?

Klientės ypač noriai renkasiBioRePeel, ypač tos moterys, kurios jau anksčiau yra bandžiusios biorevitalizaciją. Dabar išbandžiusios šią dvifazę biorevitalizacijos procedūrą, klientės lieka labai patenkintos – ypač džiaugiasi, kad tai yraneskausminga, pakankamai maloni ir greita procedūra.


Ar BioRePeelCl3 siūlo produktus, skirtus klientėms naudoti namuose?

Dažniausiai yra rekomenduojamas BioReHydrąserumas, kuris naudojamas ir atliekant procedūrą.Tai mažos molekulės gelis, skirtas naudoti nakčiai, jis padeda palaikyti, prailginti procedūros metu išgautą rezultatą. Po BioRePeelCl3 procedūros, klientėms nereikia keisti savo kasdieninės veido priežiūros rutinos, tačiau jeigu norisi ilgalaikio efekto rūpintis savo oda būtina – ypač žiemą saugoti nuo šalčio, kitų sudirgimų.


Šarūnė Dovydaitienė (Šarūnės kosmetologijos kabinetas, Vilnius):


Kodėl nusprendėte dirbti būtent su BioRePeelCl3?

Saugumas ir greitas rezultatas – tai kriterijai, kurie mane labiausiai paskatino pradėti dirbti

Šarūnė Dovydaitienė

su šia procedūra. Visos klientės nori turėti spindintį, gražų veidą, mažiau matomas poras, sumažintasmimikos raukšleles – ši priemonė suteikia visuos šiuos rezultatus, be to yra saugi naudoti.


Ar lengva dirbti su šia procedūra?

Pradėti dirbti tikrai nėra sudėtinga. Dirbant galbūt kyla daugiau klausimų, vis norisi kuo nors papildyti, praturtinti šią procedūrą – klientės atėjusios pas kosmetologę, dažnai nori šiek tiek save palepinti, atsipalaiduoti, todėl nors ši procedūra ir pati yra labai efektyvi, prie jos neretai priderinu ir veido masažą, kad tai labiau primintų SPA procedūrą.


Kainų požiūriu – tai yra brangi procedūra?

Visų procedūrų, atliekamų su rūgštimis, kaina yra gana panaši. Pats BioRePeelCl3 produktas nėra pigus, be to produkto talpa yra mažesnė nei kitų gamintojų, todėl priskirčiau šią procedūrą prie brangesnių.


Kokius akivaizdžiausius rezultatus pastebite po BioRePeelCl3 procedūros?

kart tampa šviežesnis, matosi liftingo efektas. Oda tampa putlesnė, sumažėja mimikos raukšlelių ilgis ir gylis. Mano klientės tikrai pamėgo šią procedūrą, sulaukiu iš jų puikių atsiliepimų. Nors griežtų apribojimų nėra, didesniam rezultatui išgauti gamintojas rekomenduoja atlikti 4 – 6 procedūrų kursą, atsižvelgiant į klientės odos būklę ir galimybes.

603 views0 comments

Comments


bottom of page