top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Pavasario–vasaros vyriškų kirpimų tendencijas pristato daugelio konkursų laimėtojas, vyriškų kirpimų meistras JIMAS SHAW


Atėjus šiltajam metų laikui, mūsų klientai vyrai nori pakeisti šukuosenas ir renkasi trumpesnį kirpimą, nes taip jiems vėsiau. Pristatau keletą savo mėgstamiausių vyriškų trumpų kirpimų, kurie šį sezoną tikrai bus labai populiarūs. Išbandykite ir pasiūlykite savo klientams!
Ivy League – kirpimas trumpais, siaurėjančiais šonais ir šiek tiek ilgesni plaukai viršugalvyje. Plaukai šukuojami į šonus ir atgal. Ši šukuosena puikiai tinka visiems būsimiems šiltojo sezono renginiams, kuriuose vyrai nori atrodyti atsipalaidavę ir kasdieniški.


Patarimai. Svarbu užtikrinti, kad šoniniai sklastymai išsiskirtų, todėl būtinas tinkamas šukavimas ir produktai. Mėgstu naudoti švelnias šukas ir išdžiovinti plaukus taip, kad šoninis sklastymas būtų ypač ryškus. Tai taip pat leidžia padidinti plaukų apimtį. Tada tepu pomadą arba vašką, kad užfiksuočiau formą.

Buzz Cut – tai klasikinis, labai populiarus kirpimas, kuris greitu metu tikrai niekur nedings! Klientams, ieškantiems stiliaus, kurį reikėtų mažai prižiūrėti, kuriam nereikia modeliavimo, ši šukuosena – puikus pasirinkimas.


Patarimai. Po vizito pasiūlykite klientui iškart rezervuoti kitą laiką – lankantis salone reguliariai, kirpimą visada galima išsaugoti gražų ir dailų.

Textured Crop – tekstūruotas iškarpymas – tai dar viena mano mėgstama trumpa šukuosena. Ją galima nešioti įvairiai, bet man patinka derinti su Fade pakaušyje ir šonuose. Svarbu, kad šonuose plaukai būtų nukirpti trumpiau nei viršutinė dalis, tada viršutinei daliai pridėti daugiau tekstūros. Šukuosena puikiai atrodo, kai kartu su iškarpytomis sruogomis suteikiamas rimtas „kieto vaikino“ įvaizdis. Ši šukuosena geras pasirinkimas ir tiems vyrams, kurie turi problemų su retėjančiais plaukais, nes iškarpytos sruogos padeda sukurti storesnių plaukų efektą.


Patarimai. Čia labai tinka matinis molis ir jo džiovinimas plaukų džiovintuvu braukiant pirštais. Taip priemonė atskiria plaukus, o mes galime mėgautis išraiškingesne tekstūra ir judesiu.


Comb-Over – įsibėgėjant šiltojo sezono renginiams, ši šukuosena visada yra mėgstama tų vyrų, kurie ieško įmantraus įvaizdžio. Man patinka šį kirpimą derinti su šešėliavimu, kad plaukai atrodytų ryškūs ir kontrastingi. Kirpimas puikus pasirinkimas ir tiems klientams, kurių plaukai pakaušyje yra kiek išretėję – ji padeda užmaskuoti šias vietas ir atkreipti dėmesį į veido bruožus.


Patarimai. Kad šukuosena atrodytų tikrai gerai, rekomenduoju naudoti apimties suteikiančius produktus.Taper Fade sujungia dvi šukuosenas – laipsnišką plaukų trumpėjimą ir šešėliavimą. Šukuosena populiari, atrodo šiuolaikiškai ir stilingai.


Patarimai. Mėgstu naudoti matinius produktus, pavyzdžiui, pomadas ir pastas. Jos suteikia plaukams madingą tekstūrą, paryškina ilgesnius plaukus, suteikia judesio ir apimties.

2 views0 comments

Comentários


bottom of page