top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Spindintis „Wella Professionals“ renginys Varšuvoje


Kovo pabaigoje Lietuvos kirpimo meistrai turėjo galimybę pasisvečiuoti Varšuvoje vykusiame tarptautiniame renginyje „Illumi Night by Wella Professionals“. Įspūdingoje, naujomis technologijomis įrengtoje erdvėje „ATM Studio“ susirinko daugiau nei 700 stilistų iš įvairių Europos šalių. Renginyje karaliavo aprangos kodą „Illumina Chic“ ypač kūrybingai interpretavę renginio svečiai, vaišinami spalvingais gėrimais ir užkandžiais. Visi savo įvaizdžius galėjo užfiksuoti prie puikiai įrengtų fotosienelių.Scenoje modeliai demonstravo prabangius, natūraliai atrodančius ir prižiūrėtus plaukus. „Wella Professionals Illumina Color“ pristatė naujas tendencijas – švelnias eleganciją ir prabangą įkūnijančias spalvas. Renginyje dalyvavę įvairių šalių atstovai – dešimt kirpėjų stilistų – demonstravo savo saviraišką ir individualumą. Na, o mes galime pelnytai didžiuotis Lietuvos pasirodymu – Jurijaus Koževko darbai neliko nepastebėti tiek klientų, tiek tarptautinių kolegų.


Renginio akcentu tapo garsus koloristas ir „Wella Professionals“ pasaulinis ambasadorius Romeu Felipe. Jis sužavėjo publiką savo kurtais puikiais įvaizdžiais ir nauja „Iconic Illuminage“ technologijų interpretacija, virtusia ULTIMATE ILLUMINAGE. Scenoje išryškėjo trys tipažai: natūraliai švelni spalva, tamsiai ruda (brunete) ir šviesi (blond), įkvėptos „Quiet Luxury“ tendencijos. Ši tendencija įkūnija ramios prabangos stilių – subtilų, diskretišką, santūriai rafinuotą, pabrėžiantį kokybę ir išskirtinį skonį.


Po renginio laukė linksmoji dalis – bendravimas, šokiai ir vaišės, linksmybės ir puiki nuotaika. Kartais būtina išvykti iš savo aplinkos, kad galėtum atsiverti naujiems įspūdžiams ir potyriams su bendraminčiais.Nuotraukos iš asmeninio albumo.

7 views0 comments

Kommentarer


bottom of page