top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Šukuosenų sezonas įsibėgėja

Jau ne vieną istoriją girdėjome, kaip tampama kirpėju, nes tai tiesiog pašaukimas. Ir dažnai, net jei ir įgyjama kita specialybė, likimas suveda su grožio kūrėjo veikla. Taip nutiko ir Vaidai Mončienei, kurios rankos nuo vaikystės tiesėsi link plaukų pinti kasas. Vėliau ji intuityviai pradėjo kurti šukuosenas ir jau dešimtmetį puošia klientes, palikusi rinkodaros sritį. Taigi nuo gegužės iki spalio užsikuria sezonas, kuriuo Vaida be galo mėgaujasi.


Papuošalai šukuosenoje – ką patarsite rinktis?


Iš pasaulinių tendencijų pastebiu, kad puošiama su skirtingo dydžio perlais, juos gražiai paskirstant. Keleri metai madingi lankeliai, karūnos. Bet noriu atkreipti dėmesį, kad visai pamiršome natūralių gėlių papuošimus. Man tai labai gražu ir unikalu – juk ypatingą dieną susikuri ir individualų papuošalą. Gamta neklysta, ji visada sugeba papuošti, o floristai tikrai moka puikiai parinkti tam tinkamas gėles. Be to, ir finansiškai naudinga, nes geri papuošalai nepigūs, o su gyvomis gėlėmis sukuriamas puikus akcentas.


Svarbi dalis – plaukų paruošimas šukuosenai. Kokie čia pagrindiniai akcentai?


Jei šventei ruošiasi mano klientė, tai aš jau ir sužiūriu, kada dažyti, kada pakirpti. Kitoms visada patariu nepasiduoti norui eksperimentuoti ir prieš kelias dienas nesirinkti naujo dažymo ir nekirpti plaukų galiukų. Kuriant šukuoseną, kiek paaugusius plaukus lengviau formuoti, nei ką tik nukirptus.


Kokias pastebite nuotakų šukuosenų tendencijas?


Estetika ir lengvumas. Man tai taip artima, natūralūs įvaizdžiai – lyg nieko nedaryta, lyg jokių pastangų nebūta. Labai madingos šukuosenos su sklastymu per vidurį, kuris simbolizuoja harmoniją. Dažnai pritaikoma ir vadinamoji „arklio uodega“, nes jos ir variacijų begalė – žemai surišta, aukštai, tiesi ar sugarbanota. Ir kolegės vizažistės pastebi, kad nuotakoms priimtinesnis natūralus makiažas,tik paryškinantis bruožus, niekas nebenori kaukių.
Vaida buvo užkietėjusi klaipėdietė ir net nemanė, kad vyro vedama atras naują etapą Plungėje. Nes būtent čia ji puikiai jaučiasi būdama arčiau gamtos ir džiaugiasi atradusi nišą grožio srityje, kuri Plungėje nebuvo užpildyta. „Šukuosenistė“ – taip ji save pristato ir socialiniuose tinkluose. Nors tokio žodžio greičiausiai nėra, jis kuo puikiausiai atspindi grožį kuriančią meistrę.
Kaip vertinate bandomąsias šukuosenas?


Iš tikrųjų reikėtų nepamiršti oro sąlygų – dažnai juk būna, kad pažiūri pro langą, ir planuoji iš naujo, kokios bus tą dieną šukuosenos ☺Vis tik aš skirstau ir klientes į dvi kategorijas – vienoms viskas kaip bus, taip tiks, kitos primygtinai nori pasibandyti. Nors tai nebūtinai noras pažiūrėti, kaip atrodys šukuosena, bet daugiau pasitarimas, ar tiks būtent jai, ar derės su suknele, ar iš viso iš jos plaukų galima padaryti taip, kaip nuotraukoj. Tad bandomąsias šukuosenas labiau vadinčiau konsultavimu, nes dar visada tvirtinu, kad šukuosena yra rankų darbas ir niekada nebus vienodai atlikta. Nors pastebėjau, kad vestuvių dieną ji visada pavyksta gražiau ☺


KIGSA Bridal look 2022, I vieta

(fotografas ©Laurynas Martinkus)Portretinės foto autorė © Vaida Šetkauskė


68 views0 comments

Comentários


bottom of page