top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Svarbu nesustoti

Updated: Sep 29, 2020

Daugelis šią vasarą nemažai keliavo po Lietuvą ir atrado ne vieną nuostabią vietą, gražų miestelį ar įkvepiančią gamtą. Pasidairėme po Aukštaitiją ir mes, užsukome į Kupiškio senamiestį, centrinėje aikštėje esančius grožio ir estetikos namus „Dolce Vita“. Čia jau ketverius metus su kosmetikėmis įsikūrusi kirpimo meistrė Ligita Puišienė. Susibūręs puikus kolektyvas dirba visu tempu, klientų ratas sukasi, tačiau meistrė mielai pasidalina, kokie iššūkiai ir norai veda pirmyn.


Ligita džiaugiasi, kad išsipildė jos svajonė dirbti nuosavame salone. Jis įsikūręs nuostabioje miesto vietoje, viduje vyrauja labai gera aura, be to, kolektyvas dalyvauja visuose miesto įvykiuose. Visgi čia neapsiribojama vien darbu ir namais. Meistrė nuolat siekia išmokti ką nors naujo: „Jei nesimokysi, darbai sustos. Štai ir dabar suplanavau pasimokyti pramoginių šokių šukuosenų tendencijų. Sūnus kelerius metus šoka, tad man įdomu.“

Ne vienus metus pristatinėjate UAB „Intermaze“ atstovaujamos itališkos kosmetikos „z.one concept“ liniją „simply zen“. Kuo ji sudomino?

Su UAB „Intermaze“ bendradarbiauju jau daugiau nei dešimtmetį, mane visada žavėjo vidinis įmonės klimatas, nuotaika tarp darbuotojų, klientų. Kai tik gamintojų iš Italijos atstovai suplanavo plėtoti „simply zen“ liniją Lietuvoje ir surengė technologų atranką, su didžiausiu noru tris dienas mokiausi, laikiau testus ir buvau atrinkta. Dabar jau ne vienus metus dalinuosi žiniomis su kitais meistrais. Man labai patinka šios linijos filosofija. Daug praktikavausi, visi mano klientai žino, kas yra galvos odos šveitimas, masažo nauda, priežiūros priemonės namuose. Man labai gera dirbti su kosmetika, kurios sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų ir kuri puoselėja klienčių plaukus.

Jūsų karjeroje viskas sėkmingai susidėliojo ar dar liko iššūkių?

Taip, viskas atrodo puikiai: susireguliuoju savo darbo laiką, klientai jau iš anksto visus laikus rezervuoja, ratas sukasi, bet supratau, kad labai gerai kartais išeiti iš komforto zonos. Tai padaryti man dabar padėjo registracijos programėlė, per kurią atsirado galimybė užsiregistruoti naujiems klientams, o jie skatina sukurti kažką naujo. Čia ir vėl supranti, kad reikia pasimokyti ir sudėtingesnių dažymų, ir modernesnių kirpimų, tad sustoti negali.

Visgi karantinas šiek tiek sustabdė veiklą. Kaip tai paveikė verslą?

Žinoma, buvo visko: nežinomybė, nerimas, paskui jau priverstinis poilsis, kuris visai man patiko, bet iš tikrųjų pilnas internetas buvo specialybės bei saviugdos mokymų, tad veiklos buvo. Palaikė partnerių kosmetikos tiekėjų supratimas, tad didelio finansinio spaudimo nejutome. Grįžus į darbus, higienos reikalavimai priminė, kad tai ne tik dėl tikrintojų, o būtina kiekvienam dėl saugumo. Manau, tai visiems išeis į naudą.

Smagu sutikti žinių trokštantį meistrą, tikrą profesionalą ir dar kartą paneigti, kad tik didmiesčiuose galima tobulėti. Juk tie šimtas kilometrų šiais laikais jau išties yra labai nedaug ir tereikia turėti noro.

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

228 views0 comments
bottom of page