top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Tarptautiniai IdHAIR mokymai technologams

Updated: Jul 23, 2020

Sausio 25–26 dienomis Danijos sostinėje Kopenhagoje vyko tarptautinis profesionalams skirtos plaukų kosmetikos IdHAIR meistrų susitikimas. Kartą metuose technologai iš 25 pasaulio šalių, kuriuose yra naudojama IdHAIR produkcija, susirenka pasidalinti informacija, susipažinti su prekinio ženklo naujienomis ir naujausia kirpimų ir šukuosenų kolekcija. Lietuvą šiuose mokymuose atstovavo IdHAIR ir CUTRIN technologas Denis Klibiš.

IdHAIR prekinį ženklą Lietuvoje atstovaujančios įmonės UAB „Evelita“ vadovė Aušra Jučinskaitė sako, kad šiais metais mokymuose buvo pristatyta nauja, spalvota, šiuolaikiška ir individualumą atspindinti kolekcija DIVERSITY. Taip pat apžvelgtos ir dar kartą išaiškintos IdHAIR dažymo technikos su ilgalaikiais „IdHAIR Hair Paint“ dažais, beamoniakiais „IdHAIR Free“ dažais bei didžiulio susidomėjimo ir pasisekimo sulaukusia naujiena „IdHAIR Gloss“ toneriais.


„Kopenhagoje ir čia įsikūrusioje pagrindinėje IdHAIR studijoje lankausi jau ne pirmą kartą, tačiau čia visada grįžtu su malonumu. Pirmąją mokymų dieną technologams buvo pristatyta 2020 m. kolekcija DIVERSITY. Šioje kolekcijoje pagrindinis dėmesys buvo skiriamas dažymams su naujaisiais „IdHAIR Gloss“ dažais, taip pat stilistai pristatė 90-ųjų įkvėptus kirpimus. Po kolekcijos pristatymo sekė praktinis darbas – turėjome atlikti du pasirinktus kirpimus. Vakare visų dalyvių laukė šventinė vakarienė, per kurią turėjome daugiau laisvo laiko susipažinti, pabendrauti su užsienio kolegomis. Antroji mokymų diena prasidėjo nuo teorijos – pagrindinė IdHAIR trenerė, koloristė Linda išsamiai papasakojo apie unikalią „IdHAIR Gloss“ plaukų dažymo sistemą, pasidalino dažų chemine sudėtimi ir galimybėmis. Po pertraukos, remiantis gauta informacija, atlikome dažymus ant manekenų galvų. Šios dvi dienos buvo labai intensyvios, gavau daug naujų žinių ir nekantrauju jomis pasidalinti su Lietuvos meistrais“, – įspūdžiais iš mokymų dalijasi D. Klibiš.


Nuotraukos: IdHAIR

82 views0 comments

Recent Posts

See All

Kommentare


bottom of page