top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Unison Beauty Lab 4

Updated: Mar 18, 2021

„Unison Beauty Lab“ jungia penkis salonus, o darni komanda plačiai žinoma kaip aukščiausio lygio paslaugų teikėja, sujungusi garsius salonus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Naujausias salonas Kaune, Šv. Gertrūdos gatvėje, ypatingas savo koncepcija ir tai jau trečiasis, įrengtas visiškai nuo nulio. Prie kitų tinklo „Unison“ salonų įrengimo tekdavo labiau tik prisiliesti juos atnaujinant ar atliekant mažesnes adaptacijas. Tad patirties turintiems salono savininkams visgi nekilo mintis patiems viską spręsti. Bendradarbiaudami su dizainerių duetu Ryčiu Kaminsku ir Erika Rodaite-Kaminskiene iš „Roda Architects“, jie puikiai įgyvendino savo poreikius 125 kv. m salono plote. Jame įrengtos aštuonios kirpėjų darbo vietos, kurios užima apie 60 kv. m, ir butiko zona. Į kelis klausimus apie interjero kūrimą atsako salono bendrasavininkė Ieva Mašauskienė.


Pagal kokią koncepciją kurtas interjeras?

Vadovaujamės principu, kad mūsų veiklos srityje interjeras turi būti kuriamas atsižvelgiant į funkciją: pirmiausia yra funkcionalumas, o tada jau interjeras, jo grožis ir charakteringos detalės. Nes tai yra darbo vieta, kuri visų pirma turi būti patogi tam darbui atlikti, o ne jam trukdyti. Būtent todėl šiai užduočiai atlikti samdėme profesionalus – architektus. Seniai įsitikinome, kad šiame darbe svarbu įsiklausymas ir partnerystė: ir architektai turi girdėti tavo poreikius ar norus, ir pačiam reikia atsižvelgti į architekto žodį, nes kai kurių dalykų gali neišmanyti ir nežinoti.


Kokie pagrindiniai interjero akcentai?

Kadangi tai buvo naujos, švarios patalpos, kurias galėjome įsirengti nuo nulio, kaip norime, buvo lengviau, nes nevaržė jokie esamos situacijos apribojimai, nereikėjo prie nieko taikytis.


Nuo pat salono kūrimo pradžios turėjome kiek kitokią viziją – gana naują mūsų rinkoje: orientuojamės tik į vieną sritį, specializaciją – tik į plaukų priežiūrą. Mūsų manymu, požiūris, kad salonas privalo būti daugiafunkcis ir teikti daug įvairių paslaugų, yra atgyvenęs. Pažvelgus į pasaulinę rinką, jau kurį laiką pastebimas struktūrinimasis: nagų priežiūros profesionalai kuria savo erdves, veido – savo, plaukų – kaip kad mes – savo.


Taigi ir šis mūsų salonas yra orientuotas tik į plaukų kirpimą, dažymą, puoselėjimo procedūras ir pan. Žinome, kad tai stiprioji mūsų pusė, ir ją akcentuojame. Todėl salone yra dvi funkcinės zonos: kirpėjų ir butiko zona. Pastaroji neįprastai erdvi ir turi labai konkrečią paskirtį: renginiams, pristatymams, klientų konsultacijoms, praktinės patirties skleidimui per produktų išmanymą ir parinkimą galutiniam vartotojui. Tiesa, kad galėtume visapusiškai išnaudoti šią zoną, dar turime sulaukti karantino pabaigos.


Kalbant apie butiko zoną, tai nebuvo kažkoks mūsų naujas sumanymas. Ši idėja gimė iš intensyvaus bendravimo su pasaulinėmis akademijomis, įvairių šalių profesionalais ir salonais, stebėjimo, kas apskritai vyksta rinkoje. Manome, kad taip žengiame žingsnį į priekį, ir tikime, kad mūsų strategija pasiteisins. Be to, ši zona sugeneruoja srautą žmonių ir salone dirbantiems kirpėjams, pritraukdama kitokią, įvairesnę publiką, ieškančią kokybiškos konsultacijos ir visavertės paslaugos.


Kalbant apie stilistinius interjero sprendinius, pirmiausia akcentuojame, kad erdvė turi būti maksimaliai patogi dirbti, o kadangi daug dirbame su spalvomis, pasirinktas minimalizmas, interjere visiškai „išjungtos“ spalvos. Daug dėmesio ir investicijų skirta vėdinimo, apšvietimo, komforto sprendimams, be kurių neįsivaizduojamas aukšto lygio modernus salonas. Ypatingą dvasią salonui suteikia pasirinktas galerijos principas: todėl būtent taip sukabinti veidrodžiai, todėl eksponuojamos fotomenininkų sukurtos mūsų darbų nuotraukos, pagaliau net ir produktų išdėliojimas butiko zonoje labiau primena galerijos ekspoziciją nei prekių lentynas.Nuotraukos iš asmeninio archyvo.

67 views0 comments

Opmerkingen


bottom of page