top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Vladimiro Sarbashevo seminarai Majamyje


Vladimiras Sarbashevas žinomas kaip „AirTouch“ dažymo technikos išradėjas. Ištobulinęs ją, savo akademijoje Maskvoje veda seminarus meistrams iš viso pasaulio. Čia informacijos semiasi ir tik pradedantieji meistrai, ir pažengę, dažymo technikas išmanantys profesionalai. Tad patys smalsiausi Lietuvos meistrai, norėdami įvaldyti „AirTouch“ techniką, vyko mokytis pas guru. Vis dėlto pastarųjų metų politinė padėtis sujaukė susiklosčiusius kontaktus su Rusijos grožio specialistais. Vladimiras Sarbashevas pasinaudojo galimybe ir tam tikrą laiką nusprendė praleisti Majamyje (JAV), ten rengė mokymus. Tuo pasinaudojo ir Lietuvos meistrė, Mažeikiuose įsikūrusio salono „KaRa De La Beaute‘“ savininkė Rasa Budrikiene su kolege Giedre Azlauskiene.


Rasa Budrikienė ir Giedrė Azlauskienė su meistru Vladimiru Sarbashevu


Rasa, kaip kilo mintis vykti net į Ameriką dėl šio seminaro?


Jau prieš trejus metus buvau išsipirkusi kelis lygius mokymų VS akademijoje Maskvoje, bet taip ir neteko nuvykti, nes pandemija sutrukdė, o šio pavasario sankcijos visai užvėrė kelius. Su akademijos administracija visą tą laiką bendravome, ieškojome išeičių, siūlė ir pinigus grąžinti, bet aš vis dar laukiau ir tikėjausi, kad atsiras kažkoks spendimas. Taip ir gavau pirmumo teisę registracijai į seminarą. Vladimiro Sarbashevo vardo žinomumas ir padėjo jam surengti seminarą Majamyje, kur jis pastaruoju metu buvo. Žinoma, tiek laiko, tiek finansų atžvilgiu nuvykti į Maskvą ar Ameriką yra didelis skirtumas, bet tai buvo mano dar nelankyta šalis, tad priėmiau tai kaip darbo ir pažinimo kelionę.


Kokia seminarų programa?


Pirmoji diena buvo skirta teorijai, dalyvių buvo apie 150. Čia buvo ir pateikiamos schemos, ir gvildenami kiti niuansai. Kadangi pati vedu seminarus Lietuvoje, tai man buvo labai įdomu stebėti pačią seminaro eigą, auditorijos valdymą, salės reakciją. Antroji diena – praktinė, dalyvavo 30 meistrų, pats V. Sarbashevas dirba kartu su dviem asistentais. Abiejose seminarų dalyse dalyviams yra nurodytas „Total Black“ aprangos kodas. Dažymus bandėme ant manekenų galvų pagal schemą, kur tikrai rezultatas bus be pralaimėjimo. Kadangi mes šia technika jau dirbame ne pirmus metus, tad iš karto neliko nepastebėta, kad mūsų technika nepriekaištinga. Dėl jau turimos patirties ir klausimų turėjau prisikaupusių gana sudėtingų, tad buvo labai man svarbūs paties meistro atsakymai. Ir dviejų dienų mokymų kaina – kiek daugiau nei 1 000 eurų – yra padiktuota aukšto organizacinio lygio.Kokį įspūdį paliko Vladimiras Sarbashevas?


Pirmiausia atkreipiau dėmesį, kokią pagarbą jam jaučia su juo dirbanti komanda, tai tikrai nesuvaidinsi ir jis ją yra užsitarnavęs. Komunikuoja su visais nieko neįžeisdamas. Man buvo labai svarbu pamatyti „AirTouch“ technikos išradėją, išgirsti jo mokymus, na, ir ne paslaptis jo įteiktas diplomas yra originalus šioje srityje.


O kaip su pažinimo programa, ar liko jai laiko?


Labai noriu pasidžiaugti mūsų specialybės privalumais, kad turime įvairiausių klientų. Būtent paklaususi vienų ar kitų visada rasi puikią pagalbą. Taip mums pavyko pasirinkti strategiškai geroje vietoje viešbutį, nes klientės draugė gyveno tame regione. Tad viskas buvo ranka pasiekiama – ir vandenynas, ir promenados, ir restoranai.Nuotraukos iš asmeninio archyvo

233 views0 comments

Comments


bottom of page