top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

„Women‘s Garage“: vyriškos detalės ir kūrybiški sprendimai

Updated: Mar 10, 2020

Klasikinis, romantiškas grožio salonų interjeras patinka ne visoms – tuo įsitikinusios keturios draugės Ieva Morkūnaitė, Rita Morkūnaitė, Kristina Mickevičiūtė ir Viktorija Vanagė. Judrioje Vilniaus Kalvarijų gatvėje merginos atidarė tikrą moterišką garažą – ryškioms ir drąsioms asmenybėms.


„Mes visos esame labai aktyvios – domimės automobiliais, dalyvaujame raliuose, todėl pradėjusios galvoti, kaip turėtų atrodyti grožio salonas pagalvojome – vyrai renkasi į garažus pabūti su draugais, atsipalaiduoti, kaip būtų smagu ir mums turėti savo moterišką garažą“, – pasakodama šypsosi viena iš salono įkūrėjų V. Vanagė, be šio projekto dar turinti verslą nekilnojamojo turto srityje. Gruodžio 6-ąją duris atvėrusi grožio erdvė įsikūrusi maždaug 150 kv. m. dviaukštėse loftinio stiliaus patalpose. Iš viso salone įrengta 13 darbo vietų – pirmajame salono aukšte dirba kirpėjai, manikiūro meistrės, atliekamos pedikiūro ir kosmetologijos procedūros, o antrajame įsikūrusi makiažo erdvė ir net butikas, kuriame prekiaujama lietuviškais prekiniais ženklais. Salone planuojama rengti makiažo, įvaizdžio keitimo mokymus, todėl čia pat stovi didelis stalas prie kurio galėtų mokytis 6 – 8 žmonės.


Salone yra daugybė įdomių interjero detalių, kurios iš tiesų primena garažą ar barberių salonus: laukiamajame stovi masyvūs klasikinio stiliaus odiniai minkštieji baldai, bokso kriaušė, ir net tikras „Harley Davidson“ motociklas.


Pagrindinėje salono salėje puikuojasi automobilių numerių kolekcija surinkta iš viso pasaulio. „Turime tradiciją – kai mūsų draugai išvyksta atostogauti į užsienį, visuomet prašome lauktuvių parvežti ne kokį suvenyrą, o automobilio numerius“, – juokiasi V. Vanagė.

Kitą salono sieną puošia net pusės kilometro ilgio grandinių „užuolaida“. Įkūrėjos pasakoja, kad „Women’s Garage“ interjerui panaudota daug neįprastų medžiagų: skardinė stogo danga, rifliuoti aliuminio lakštai. Kirpėjų zona išklijuota klinkerinėmis plytelėmis, prie jų priderintas lauko lempas imituojantis apšvietimas. Nors salone gausu vyriškų detalių, ryškiomis spalvomis nudažytos sienos „Women’s Garage“ suteikia žaismingumo ir tikro moteriško žavesio.

I. Morkūnaitė sako, kad pagrindinė „Women’s Garage“ idėja – tapti draugių susitikimų vieta. Juk taip dažnai paskendus darbuose sunku atrasti laiko bendravimui, todėl susitikti grožio salone – puiki išeitis nuolat skubančioms moterims. Darbo vietos salone taip pat įrengtos taip, kad dvi draugės laisvai galėtų šnekučiuotis procedūrų metu. Įkūrėjos salono erdvę planuoja naudoti įvairiems renginiams, todėl ant didelių vitrininių langų pakabintos storo audinio užuolaidos, kurias užtraukus būtų galima sukurti jaukesnę, intymesnę atmosferą.

Įkūrėjos pasakoja, kad visą salono interjerą kūrė pačios be profesionalų pagalbos, o į remonto darbus įtraukė ir savo giminaičius: „Artimieji labai prisidėjo prie mūsų vizijos įgyvendinimo – patys dažėme sienas, klijavome plyteles, atlikome kitus remonto darbus. Salono įkūrimui neturėjome didelio biudžeto, stengėmės priimti pačius ekonomiškiausius sprendimus, bet mums šis projektas ir nėra komercinis – svarbiausia čia sukurti gerą atmosferą, suburti moterų bendruomenę“, – teigia V. Vanagė.FOTOGRAFAI: Salono įkūrėjų nuotrauka: Vincas Alesius Salono fotosesija: Gintaras Morkūnas

135 views0 comments

Comments


bottom of page