top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Anna Eshwood seminaras


Žurnalo „Hair and Beauty“ redaktorė Laura Urbaitė ne vieną mėnesį dirbo, norėdama pasikviesti į Lietuvą nepaprastai charizmatišką kirpimo meistrę Anną Eshwood. Ir štai rugpjūtį, susirinkus 19-os entuziastingų kirpėjų grupei, ilgai lauktas susitikimas įvyko.Sunku patikėti, kad vasarą kirpimo meistrai rinktųsi į rimtus mokymus. Tačiau žinodami, kad Anna Eshwood gali atvykti tik rugpjūtį, Lietuvos specialistai tai padarė su dideliu užsidegimu. Moderniai įrengtoje CUTRIN mokymo studijoje Kaune buvo patogu praktiškai mokytis pateiktos programos. Trijų dienų trukmės intensyvūs mokymai buvo skirti išmokti formų diagramoms, suprasti būdams, kaip suformuoti aukštos kokybės siluetą. Daug metų Anna dirbo „Sassoon“ akademijoje Londone, tad buvo ir yra klasikinio geometrinio kirpimo atstovė. Todėl ir seminare didelis dėmesys skirtas kuriamai formai bei linijai. Kadangi Anna Eshwood yra įkūrusi savo akademiją ir siūlo nuotolinius mokymus, visi seminaro dalyviai turėjo galimybę su nuolaida įsigyti pusės metų trukmės mokymus. Būtent per juos ji kvietė visus meistrus kartoti judesius, kurie leidžia tiksliai dirbti ir išsiugdyti motoriką. Tam užtenka bent 15 minučių per dieną, bet svarbi didelė koncentracija ir žinojimas, ko nori pasiekti.Irenijus Marozas:

„Išgirdęs, kad atvyksta Anna Eshwood, be jokios abejonės nusprendžiau dalyvauti. Ji – britų akademijos atstovė, dabar jau savo mokymų centro, jos darbo stilius toks, kaip aš noriu ir stengiuosi dirbti. Tikėjausi atnaujinti kirpimų žinias, bet gavau daug daugiau... pasitikėjimą, susikaupimą, ramybę, mažiau nereikalingų judesių. Ji man pasirodė kaip asmenybė, kaip žmogus, kuris tiksliai žino, ko nori iš darbo ir gyvenimo. Džiaugiuosi, kad turėsiu galimybę dar pusę metu būti su ja jau nuotoliniu būdu ir, manau, kad mūsų keliai dar ne kartą susikirs“.


Viktorija Amelina:

„Anna Eshwood pravedė aukščiausio lygio seminarą! Turinys pateiktas profesionaliai, išsamiai. Praktika vyko produktyviai. Anna atvežė gaivaus oro pliūpsnį, parodė, kaip žiūrėti plačiau į formą, koncentruotis ir stebėti save, kūno padėtį kirpimo metu. Žavėjo bendra atmosfera ir bendravimo lengvumas. Esu dėkinga ir labai lauksiu mūsų kito susitikimo!“


Natalija Nova:

„Labai charizmatiška asmenybė, mokanti informatyviai ir įdomiai pateikti dėstomą dalyką. Seminaras pateisino ir net pralenkė mano lūkesčius. Anna Eshwood man buvo žinoma iš socialinės erdvės. Atvykusi į jos mokymus su kolektyvu, likau labai maloniai nustebinta, nes trys seminaro dienos prabėgo kaip viena“.


Vaida Mončienė:

„Būna seminarų visokių. Iš vienų išeini nusivylęs, o iš tokių kaip Annos – pakylėtas ir gavęs daug daugiau nei tikėjaisi. Tai daugiau nei tik nauja informacija. Tai apie mūsų profesiją, kokybę, aukšto lygio profesionalumą ir lyg naujai atrastus kirpimo malonumus, lyg geriausia meditacija. Likau sužavėta iki pat šaknų. Rekomenduočiau kiekvienam kirpėjui – kad ir kokį darbo stažą turėtų. Atrasite tikrai naujų krypčių, įkvėpimų ir motyvacijos siekti tobulo kirpimo“.Anną Eshwood sužavėjo visų dalyvių koncentracija, žinių siekis. Seminaro metu džiugino gera nuotaika ir šiluma, kiekvienas rado sau įkvėpimo. Be to, galime drąsiai anonsuoti, kad 2024 m. liepą vėl pakviesime į trijų dienų seminarą Lietuvoje.


Registracija ir informacija tel. +370 698 82 850 www.annaeshwood.com

51 views0 comments

Recent Posts

See All

Yorumlar


bottom of page