top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Fantomas – ne tik opera

Updated: Aug 3, 2021

Šalia operos ir baleto teatro Vilniuje įsikūrusiam salonui suteikti FANTOMO pavadinimą įkvėpė tam tikra aura. Beveik metus šį saloną įrenginėjo 11 metų grožio srityje dirbanti vizažistė Ieva Mackevičienė kartu su vyru. Patalpoje vyraujančios tamsios spalvos ir

iš gatvės pusės tamsinti langai suteikia fantomišką jausmą.


96 kv. m salone įrengtos septynios kirpėjų darbo vietos, kosmetologijos kabinetas, makiažo kampelis, atskira patalpa su trimis masažinėmis plovyklėmis. Baldai, įmontuojamos sistemos, minkštasuoliai – viskas buvo gaminama pagal užsakymą, kad tikrai būtų funkcionalu ir išlaikytas bendras salono stilius.

Viso interjero dekoro įkvėpimas ir sąlyga tapo pats pavadinimas – FANTOMAS. Tikslas buvo sukurti fantomišką salono aurą, kuri nepaliktų abejingų... Siekta, kad salone jaustųsi teatrališka, operinė atmosfera, kuri primintų „Operos fantomą“. Pirminė idėja buvo naudoti kaukės motyvą, bet kaip galutinis sprendimas pasirinktas veidas, puikiai atspindintis kuriamą salono charakterį ir tapęs pagrindiniu salono akcentu. Jis panaudotas interjere ir bus naudojamas visur kaip salono simbolis.

Salone akcentiniam apšvietimui panaudoti sietynai, nes jie yra neatsiejami nuo fantomiškos idėjos, taip pat ir minkštieji baldai, užuolaidos – labai puikus akcentas – pilkos, sunkios, dekoruotos su kutais. Interjeras paįvairintas sidabrinėmis, blizgančiomis detalėmis, kurios suteikia jaukumo. Taip pat yra daug veidrodžių, kurie sukuria nerealią įvairių erdvių atspindžių iliuziją. Kosmetologijos kabinetas, poilsio patalpa ir net WC yra dekoruoti papūgų atvaizdais ant sienų. Salone svarbi kiekviena detalė.

Nors salonas ir tamsus, o gal kaip tik todėl apšvietimui skirta daug dėmesio. Pagrindinėje erdvėje, po paslėptomis apšvietimo nišomis, yra išvedžiotas šviesos diodų apšvietimas, leidžiantis sukurti neįtikėtiną aurą, ypač vakarais. Salone esančių sietynų paskirtis yra labiau dekoratyvinė. Pagrindinis ir ryškiausias salono apšvietimas yra kirpėjų darbo zonoje ir tai kryptinis, nes tikslas buvo sukurti akcentinį apšvietimą neprarandant bendros salone tvyrančios prieblandos. Juk čia yra FANTOMAS!

Vytenio Dieninio nuotraukos


79 views0 comments

Comments


bottom of page