top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

„Femina Bona x Keune Academy“ naujas projektas – „KEUNE plaukų stiliaus stotelė“

Updated: Sep 25, 2023


„KEUNE plaukų stiliaus stotelė“ – tai keliaujanti šukuosenų stotelė, jungianti meno, mados ir grožio sritis. Lankydamasi įvairiuose ir kartais net netikėčiausiuose renginiuose ar vietose, ji teikia lankytojams unikalią galimybę išreikšti save per šukuosenas.


Siekdama atspindėti „KEUNE Haircosmetics“ misiją, „KEUNE plaukų stiliaus stotelė“ atveria duris tiems, kas nori ypatingai atskleisti savo charakterį ir spalvingą asmenybę.


„KEUNE plaukų stiliaus stotelės“ lankytojai turi laisvę eksperimentuoti su neįprastais ir ryškiais šukuosenų įvaizdžiais. Čia reikia tik fantazijos, nes viskuo kitu, ko tik gali prireikti, pasirūpinta – nuo blizgučių, žiedų ir kaspinų iki ryškių spalvų plaukų dažų „KEUNE Color Chameleon“.


Projekto debiutas įvyko rugpjūčio 12 d. muzikos festivalyje „Šaknys“. Renginio metu „Femina Bona x Keune Academy“ plaukų stilistės Eglė Zolytė su Jekaterina Žilinskaja-Karčauskiene visiems norintiems išreikšti save kūrė spalvingas ir išskirtines šukuosenas. Šios šukuosenos atspindėjo tai, kuo „KEUNE plaukų stiliaus stotelė“ tiki – drąsą, kūrybiškumą ir individualumą.


„KEUNE plaukų stiliaus stotelė“ – daugiau nei grožio stotelė. Tai kūrybinė erdvė, kurioje visi gali atrasti savo unikalų stilių ir atskleisti savo asmenybę.Nuotraukų ir video autorius: Noir Production

22 views0 comments

Comments


bottom of page