top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Grožio salono „Serialas“ premjera

Updated: Aug 8


Dešimtmetį dirbanti kirpimo meistrė Agnė Žamoit vis siekė tobulumo savo profesiniuose gebėjimuose ir niekaip nesiryžo kurti savo salono, nes buvo įsitikinusi, kad tam dar nepasiruošusi. Vis dėlto dalyvavimas seminaruose ir laimėjimai konkursuose suteikė pasitikėjimo, kad jau dabar tikrai laikas kurti savo verslo erdvę. Tad Vilniuje, 50 kv. metrų grožio salono patalpose, buvo įkurtos dvi kirpėjų darbo zonos ir vienas atskiras kabinetas grožio procedūroms. Vienu metu gali dirbti trys meistrai.Kaip gimė salono pavadinimas?


Kiekvienas klientas ateina su savo gyvenimo istorijomis. Meistrams šios istorijos ne tik pakelia nuotaiką, iš jų galima daug sužinoti ir pasimokyti. Todėl susitikimas su nuolatiniu klientu yra lyg nauja mėgstamiausio serialo serija, kurios visad laukiu su nekantrumu. Taip gimė salono pavadinimas „Serialas“.


Kokiu principu suskirstėte erdves?


Paprastai tokio dydžio patalpose būna bent kelis kartus daugiau darbo vietų. Tačiau mano noras buvo sukurti tokį saloną, kuriame meistras ir klientas turėtų savo erdvę, kur nebūtų nepageidaujamo triukšmo ir būtų visos sąlygos jaustis komfortiškai. Todėl kirpėjų darbo zonos yra visiškai atskirtos viena nuo kitos, įrengtas darbuotojų poilsio kambarys su virtuve, dvi plaukų plovimo vietos bei patogi laukiamojo zona su kavos aparatu ir patefonu.


Kodėl pasirinkote tapybą ant sienų?


Pirminė idėja buvo saloną padaryti spalvotą ir ryškų, norėjau būti spalvų apsuptyje. Tačiau suvokiau, kad pernelyg spalvinga aplinka gali trukdyti darbui. Teko ieškoti kompromiso, kuris buvo pasiektas menininkės Julijos Žamoit (julijah.com) nutapytais grafikos darbais.


Kas prisidėjo kuriant interjerą? Ar bendradarbiavote su dizaineriu?


Interjero autorė – architektė Elžbieta Bortkevič (elzbietos.lt), su kuria viso projekto metu vyko nuolatiniai idėjų mainai, atsižvelgiant į kirpėjų darbo specifiką, ypač daug dėmesio skiriant darbo zonos ergonomikai. Tai leido dvi morališkai pasenusias, skirtingos paskirties patalpas paversti į vieną mano didžiausių svajonių – nuosavą grožio saloną.


Kokius spalvinius akcentus rinkotės interjere?


Juodos ir baltos spalvų interjero fone dominuoja šiltos, ryškios, rožinės spalvos akcentai, kurių „saldumą“ atsveria žemiška, rami, samanų žalia spalva. Taip pat yra šiek tiek ryškios rudos spalvos akcentų, kurie derinti prie tamsių, margų „terazzo“ grindų.


Kaip įsiliejo į aplinką baldai?


Daugumą baldų gaminome pagal individualų užsakymą, siekdami pritaikyti juos prie turimos erdvės dydžio. Norėjome, kad baldai nebūtų nuobodūs, todėl atsirado ryški rožinė, metalinė lentyna, lenktos formos priimamojo stalas, banguoti ir įvairiais raštais frezuoti baldų paviršiai, netipinės formos lankytojų sofa.Interjero dizaino kūrėja

Elžbieta Bortkevič


Nuotraukos: ©Norbert Tukaj

101 views0 comments
bottom of page