top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Klaipėdoje įvyko Phyt’s seminaras kosmetologams


Klaipėdoje pristatytos 2024 pavasario naujienos: atnaujinta saulės kosmetikos linija ir naujasis SPF 50 veidui su cinko oksidu ir pongamijos ekstraktu bei 5 nauji bio kosmeceutiniai serumai – gamtos aukštosios technologijos, 3 A koncepsija (aukštas efektyvumas, aukšta aktyviųjų ingredientų koncentracija ir aukšta skvarba). Atestuota Phyt’s trenerė kosmetologė p. Ingrida Česevičienė demonstravo globalaus anti age poveikio prabangią bio aktyvią procedūrą bei patentuotus masažus – rankomis ir Dermophyts aparatu.Atnaujinta Phyt’s saulės kosmetikos linija, į kurią įeina maisto papildai, mineralinė apsauga nuo saulės ir specialios odos priežiūros priemonės, skirtos naudoti prieš saulės vonias ir po jų.Seminaras vyyko renovuotame istoriniame XVIII amžiaus pastate ant Danės upės kranto, viešbutyje „Michaelson Boutique Hotel“.


Phyt’s kosmetologė-trenerė p. Ingirda Česevičienė supažindino su „Panacée“ linijos produktais ir demonstravo išskirtinį „Panacée“ profesionalios procedūros veido masažą senėjimo požymiams stabdyti.Profesionalios „Panacée“ procedūros produktai pakuojami į sterilias ampules, apsaugančias ingredient kokybę bei veiksmingumą.

 

Seminare pristatyta Phyt’s naujovė – aukštųjų technologijų biokosmeceutiniai serumai su šiuolaikiškais ekologiškais ingredientais.Seminaro akimirka: klausimai ir atsakymai su Phyt’s atstove Lietuvai p. Agne Kubiliene.


  

Domina darbas su Phyt's kosmetika?

Užpildykite anktetą www.phyts.lt/profesionalams

2 views0 comments

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page