top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Lietuvos meistrų bronzos medalis OMC pasaulio čempionato GENTS FASHION rungtyje

Updated: Feb 19


2023 m. rugsėjį Paryžiuje vykusio OMC pasaulio čempionato rungtyje GENTS FASHION dalyvavo net dešimt KIGSA meistrų iš Lietuvos. Tai buvo pirmas kartas, kai mūsų dalyvių buvo tiek daug, be to, ir pirmas kartas, kai geriausiai įvertintų meistrų komanda laimėjo bronzos medalį.


Balų skaičiavimo sistema yra gana sudėtinga: vertinami trys geriausieji, iš jų sudaromas komandos balas, tada komanda rungiasi su kitų šalių komandomis. Taigi Lietuvos meistrai pasiekė tikrai aukštą lygį. Ilmira Smirnova (Vilnius), Jūratė Krikštaponienė (Kaunas) ir Violeta Lebedevienė (Anykščiai) iškovojo mūsų šaliai apdovanojimą. 

Ilmira Smirnova


Nuo pat karjeros pradžios esu pasirinkusi vyrų kirpėjos kelią, tad dalyvauti konkursuose siekiau tik šioje srityje. Mane treniravo nuostabi trenerė, pasaulio čempionė Iwona Ostrowska iš Lenkijos. Ji yra neprilygstama savo amato meistrė, įspūdinga asmenybė ir puikus žmogus!


Šis čempionatas buvo ypatingas tuo, kad pirmą kartą po labai ilgos pertraukos į nacionalinę rinktinę atėjo kaip reta patyrusių vyriško kirpimo profesionalų komanda. Trys patys geriausi meistrai apdovanoti bronzos medaliais, aš – viena jų.


Net beprotiškas treniruočių tempas, alinantis karštis ir sausakimšas darbo grafikas nepajėgė įveikti mus visus sujungusio ryžto aukščiausiu lygiu visam pasauliui pristatyti savo šalies specialistų gebėjimus ir parvežti prizus iš pasaulinės arenos.


Aš asmeniškai 2023 m. šioje pasaulinėje arenoje tapau nugalėtoja du kartus – be jau minėto apdovanojimo, iškovojau taurę už trečiąją vietą individualiame pasirodyme pasauliniame „Gold Cup“ turnyre.
Violeta Lebedevienė


Kai Lietuvoje laimėjau trečią vietą vyriškų kirpimų kategorijoje, Jolanta Mačiulienė pakvietė mane atstovauti savo šaliai Paryžiuje vyksiančiame OMC pasaulio čempionate. Tai buvo 2019 metai. Iki šito medalio, kaip matote, ėjau ketverius metus. Įdėta tikrai labai daug darbo. Treniravomės su trenere Irena Žinevičiene, Lenkijoje – su Iwona Ostrowska ir Andrzejumi Matrackiu.


2023-ieji man buvo tikrai sėkmingi, nes OMC „online“ konkurse laimėjau sidabrą SKIN FADE kirpimo kategorijoje.


Norėčiau pabrėžti, kad mūsų parvežti bronzos medaliai vyriškų kirpimų kategorijoje yra pirmi. Mums didelė garbė ir neapsakomas džiaugsmas, nes mes ne tik save, bet ir savo šalį reprezentuojame. KIGSA užaugina ne vieną čempioną!!!
Jūratė Krikštaponienė


Nuo pirmųjų savo konkursų visada dalyvavau vyrų rungtyse, tad tikslingai siekiau savo tikslo. O jį pasiekti šiame čempionate padėjo treneriai Andrzej Matracki ir Iwona Ostrowska. Vykome pas juos į Lenkiją treniruotis. Tai buvo išskirtinis čempionatas, jame dalyvavo išskirtinai didelė komanda, vyravo nuostabi atmosfera. Žinoma, dar daugiau džiaugsmo, kai tavo pastangos yra įvertinamos bronzos medaliu.

Nuotraukos: KIGSA.

58 views0 comments

Comments


bottom of page