top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Paroda „Salon international“ LondoneLONDON

EXCEL LONDON

16-18 OCTOBER 2021„Sassoon Academy“ komanda pergalingai grįžo į Londono parodą „Salon International“ su seminaru, kuriame pristatė naujausią savo kolekciją „Sassoon Now II“. Kolekcija, sukurta siekiant iššūkių, įkvėpti ir sujaudinti publiką, modernistinį grynumą sujungė su kūrybiniais eksperimentais ir per kirpimą, spalvą bei stilių pademonstravo „Sassoon“ formų ir balanso sampratą.
TONI & GUY pasaulis parodos „Salon International“ Londone scenoje atgijo kaip kūrybinė jėga. Ją sudaro prekių ženklo tarptautinė meninė komanda, susirinkusi į išsamų seminarą, kuriame buvo kalbama apie mokymąsi, kūrybiškumą, įgūdžius ir kvapą gniaužiantį avangardinį meną. Su daugybe 2021 m. britų kirpėjų apdovanojimų finalininkų, papildytas tikrai įvairialypiais talentais, šou tapo tikru kūrybiškumo sprogimu, kartu išsaugojusiu komercinį ir klientams patogų įvaizdį.


Seminaras, kurį vedė tarptautinis meno vadovas ir britų metų kirpėjo nominantas Cos Sakkas, prasidėjo įžvalgiu 2022 m. akademijos kolekcijos „Co-lab“ tyrinėjimu. Idėjų, atspindinčių komandos individualumą, eklektiškumas apima kūrybingus kirpimus ir spalvas.26 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page