top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

MARIA NILA sukelia emocijas


Prieš kelerius metus UAB „Karera“ Lietuvos meistrams pristačius švedišką kosmetiką „Maria Nila“, kaunietė, kirpimo meistrė Andrija Janutienė (30 m.) tapo pirmąja jos edukatore. Per pirmuosius mokymus, kai atvykę švedai pristatė įmonės filosofiją, supažindino su produkcijos komponentais ir požiūriu į gamybą, Andrija suprato, kad „Maria Nila“ taps jos darbo dalimi. Būtent 100 % veganiški ir draugiški gyvūnams produktai yra sukurti iš meilės jiems, nes gyvūnai neturėtų būti plaukų priežiūros produktų dalis. Siūlydama aukštos kokybės veganišką grožį, „Maria Nila“ sudaro galimybę visiems norintiesiems lengviau žengti tvaraus ir draugiškesnio pasaulio link.Šiais metais Andrijai teko puiki galimybė apsilankyti Švedijoje, kur buvo surengti mokymai edukatoriams iš aštuonių šalių. Po dviejų intensyvių mokymo dienų savo įspūdžius atskleidžia pati į Lietuvą grįžusi Andrija.


UAB „Karera“ edukatorė Andrija Jarutienė


Kokią programą parengė jums „Maria Nila“ gamintojai?


Mokymus vedė charizmatiška olandė Floor Kleyne. Ji ne vienus metus dirba „Fashion Week“ renginiuose, veda kūrybinius mokymus. Kaip kosmetikos „Maria Nila“ ambasadorė edukatoriams surengė programą savęs pažinimo link. Turėjome puikią galimybę atrasti savo silpnybes ir stiprybes, pastebėti savo talentus, kurie mums padeda darbuose. Žinoma, tokia savianalizė privertė išeiti iš komforto zonos, nes nėra lengva tai daryti tarp svetimų žmonių, ne gimtąja kalba. Kartu gavome įkvėpimo, kaip įtraukti kūrybiškus dalykus į mokymus savo šalyje, paįvairinti pristatymus ir pagerinti savo darbo kokybę.


Ar buvo pristatoma naujienų apie kosmetiką?


Vykdama į Švediją, nežinojau, ko tikėtis. Maniau, kad gilinsimės į produktus, jų sudėtis, bet to buvo minimaliai. Daugiausia temų buvo apie emocijas, apie tai, kokį emocinį lauką sukuria „Maria Nila“, ką mes galime perteikti kaip edukatoriai meistrams. Net ir tą dieną, kai dirbome su dažomosiomis kaukėmis, mokėmės ne technikų, bet bandėme perteikti inspiracijų temas, kuriose vyravo gamta ir jos elementai. Tad tikrai didelis dėmesys teko tam, kaip išlaisvinti kūrybiškumą.


Tokia programa tikriausiai ne veltui pasirinkta, juk labai svarbu seminarų vedėjui įkvėpti auditoriją...


Susirinkę edukatoriai buvo jauni, pilni energijos, augantys kartu su kompanija. Būtent tokios asmenybės gali įkvėpti kiek užsisukusius rutinoje žmones, jų užduotis ir yra skatinti meistrus fantazuoti. Visa mokymų programa man tikrai padės paįvairinti seminarus. Esu baigusi ir psichologijos studijas, šios žinios labai padeda dirbant su auditorija. O su kiekvienu būsimu renginiu žinau, kad būsiu dar labiau užtikrinta ir kviesiu bendradarbiauti vis didesnį būrį bendraminčių.Maria Nila edukatorė Andrija Jarutienė lauks bendraminčių plaukų stilistų UAB „Karera“ studijoje rengiamuose seminaruose.


Nuotraukos iš asmeninio albumo.

27 views0 comments

Comments


bottom of page