top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Nauja plaukų dizainerių iš Rumunijos kolekcija – autentiškumo manifestas

Updated: Oct 13, 2022


Po ilgos pertraukos plaukų meistrai iš visos Lietuvos susirinko į pirmą kartą Lietuvoje vykusį, standartus laužantį šou – „AUTHENTIC 2023 | CUT&COLOR“. Autentiškumo, meistriškumo ir kūrybiškumo auditorija sėmėsi iš plaukų dizainerių tandemo Adriano ir Joanos Pop. Šie meistrai garsėja bendrais šou su tokiais srities virtuozais kaip Richardas Ashfortas ir Timas Harvey. Adrianas ir Joana drąsiai laužo plaukų stilistikos taisykles ir novatoriškai žvelgia į kirpimo bei dažymo technikas ir į patį plaukų dizainą kaip atskirą meno formą.Iš Rumunijos atvykusių „KEUNE“ prekės ženklo ambasadorių pristatyta kolekcija „Dandy lady“ – skirta stiprioms, nepriklausomoms, savo asmenybę nebijančioms išryškinti moterims. Kolekcijai būdingi kontrastai tarp klasikinio kirpimo ir iššaukiančio kolorito, spinduliuojamos galios ir jautrumo, teikiamas didelis dėmesys formai bei jos santykiui su spalva.


„Ši kolekcija aukština moteriškumą, pagerbia moterų stiprybę, nepriklausomybę ir tuo pačiu gebėjimą išsaugoti švelnumą, jautrumą. Kolekcijos pavadinimą pasiskolinome iš dizainerės Coco Chanel, dažnai vadintos „dandy lady“, buvusios ir išlikusios stiprios bei nepriklausomos moters simboliu,“ – apie naujausią savo kolekciją pasakoja plaukų dizaineris Adrianas Pop.


Parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vykusio renginio metu plaukų meistrai Adrianas ir Joana Pop sulaužė įprastus tokio tipo renginių standartus: norėdami, kad šou dalyviai jaustųsi naujos kolekcijos kūrybinio proceso dalimi, tandemas atsisakė darbuotis užkulisiuose ir juos perkėlė tiesiai ant scenos. Atskleisdami savo darbo užkulisius, jie taip pat eksperimentavo su geometrinio kirpimo stiliais bei užtikrintai žaidė Lietuvai neįprasta rudens atspalvių palete.


Šou metu sukurti netradiciniai įvaizdžiai atskleidžia asmenybės autentiškumą ir pabrėžia drąsą būti laisvam ir išlikti savimi. „KEUNE“ kūrybos vadovė Edita Kavaliauskienė pastebi, jog šios kolekcijos koncepcija, siekis išryškinti autentiškumą ne tik atliepia šiuolaikines tendencijas, bet ir įkūnija europietišką grožio sampratą: „Kolekcija apdairiai apima klasikos elementus derina juos su drąsiais sprendimais ir leidžia žmogui išreikšti save per įvaizdį be jokių ribų. Kolekcijos pristatymo metu matėme kirpimus nuo klasikinio bob stiliaus, kuris pradėtas taikyti dar 3-iajame dešimtmetyje, iki šiuolaikinių sprendimų, būdingų gatvės madai. Viskas nepriekaištingai dera tarpusavyje.Tokie susitikimai, susibūrimai – įkvepia. Jie tarsi supurto iš vidaus, įkvepia kažką daryti kitaip, išbandyti neįprastus kirpimus, nes kartais aplanko jausmas, kad per ilgai užsisėdi vienoje vietoje. Būna, žmonės tiki, kad gyvena savo kaime ir jame yra patys geriausi. Tačiau kitame kaime gali gyventi moteris, jau 30 metų kerpanti plaukus. Vienas iš jos išmoktas naujas dalykas gali kardinaliai pakeisti meistrui įprastą plaukų kirpimo stilistiką. Šio renginio metu aš irgi pamačiau keletą man patikusių elementų, kuriuos jau rytoj galėčiau panaudoti savo darbo vietoje, – įspūdžiais dalinasi renginyje dalyvavęs garsenybių plaukų stilistas Kevinas Gigevič.Nuotraukos Gabrieliaus Jauniškio


41 views0 comments

Recent Posts

See All

Commentaires


bottom of page