top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Naujos „CHRISTINA PROFESSIONAL“ produktų linijos „LINE REPAIR“ premjera Lietuvoje


Po trejų metų pertraukos estetikos centras „Kosmedija“ sukvietė kosmetologus į jų atstovaujamos Izraelio kosmetikos „Christina“ naujos linijos „Line Repair“ pristatymą, kurio metu mokymus vedė sertifikuota tarptautinio prekių ženklo „Christina“ trenerė, gydytoja dermatologė, kosmetologė Anna Budinskaja.


Gerbiama, Anna, papasakokite apie esminius šios programos momentus?


Tai trejus metus pačios kosmetikos sumanytojos Christinos Zehavi kurti produktai. Jie yra lyg dovana „Christina“ kosmetikos gerbėjams veiklos 40 metų jubiliejaus proga. Linija buvo kuriama pačiu sudėtingiausiu pandemijos laikotarpiu. Christina įdėmiai nagrinėjo, kokios pasekmės lieka persirgus virusu, kokių poreikių tuomet turi klientai, ir ieškojo tokių medžiagų, kad produktai įgytų kuo labiau optimalų poveikį. Asortimentą sudaro net penkios linijos namų priežiūrai, kuriose iš viso yra 40 produktų (gražus sutapimas su jubiliejaus skaičiumi J), ir septyni saloninių procedūrų žingsniai. Kosmetologai galės sėkmingai derinti naujos linijos produktus su ankstesnėmis programomis, stiprindami jų poveikį odai. O kažkas, susipažinęs su šia nauja ir didele linija, galbūt tik atras kosmetikos „Christina“ galimybes.


Kaip jūs pati atradote „Christina“ kosmetiką?


Po dermatologijos mokslų studijavau kosmetologiją, tada teko išbandyti ne vieno gamintojo produkciją, bet tik panaudojusi „Christina“ pamačiau juntamą poveikį. Ne veltui jų šūkis: „It just work“ (liet. „Tai tiesiog veikia“). Kai sulauki norimo rezultato, tada jau supranti, kad pasirinkimas yra tinkamas, ir prie jo apsistoji.Kosmetikos „Christina“ asortimentas labai didelis, dabar jis dar pasipildė. Kaip kosmetologui nepasimesti?


Jei kosmetologas bando pats viską išsiaiškinti ir susidėlioti – tai gana sudėtinga, bet tam ir yra mokymo centrai, kuriuose ekspertai viską padės perprasti ir toliau liks tik nuolat tobulinti žinias. Juk šioje profesijoje be to niekaip nepasieksi gerų rezultatų.


Naujosios linijos produktams parinkti specialūs komponentai, kokių poveikių jie turi?


Oda praranda tonusą, blizgesį po bet kokios ligos, o pandemijos metu masiškai beveik kiekvienam reikėjo padėti atgauti spindesį, panaikinti dehidratacijos, nuovargio požymius. Tam ir buvo sukurti naujos sudėties gaminiai. Labai svarbu pabrėžti, kad didelis dėmesys skirtas tam, kad kaina būtų labiausiai prieinama, kad specialisto parinkti tinkamiausi produktai būtų įperkami kiekvienam.Lektorė entuziastingai dalijosi žiniomis su Lietuvos specialistais, demonstravo, kokios galimybės atsiveria dirbant su „Line Repair“ linija. Rezultatai buvo akivaizdūs jau po vienos procedūros, o kokie bus po visos programos – tikrai įvertins kosmetologų klientai.Nuotraukos renginio organizatorių

48 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page