top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Paryžietiška elegancija sužibo SOTHYS Kalėdos

Updated: Dec 28, 2021


Prieš Kalėdas - trumpam į Paryžių - skanauti gurmaniškų pusryčių ir patirti smagių įspūdžių!Tradiciniai Sothys Kalėdiniai pusryčiai lapkričio 27 d. restorane „Narutis“ atspindėjo Paryžietišką nuotaiką: prabangi aplinka, freskos, aksomas, pašnekesiai ir žinoma – mielų damų elegancija!Mums kaskart šilta ir džiugu matyti moterišką bendrystę – mielas SOTHYS Ambasadores, apsuptas grožio ir pilnas gerų emocijų! Raudona renginio spalva, inspiruota rudens/žiemos makiažo kolekcijos Rouge by Sothys, dar labiau panardino į Kalėdų svajas ir suteikė išskirtinį žavesį.

Renginio siurprizu tapo ypatinga Sothys dovana – spektaklis „24 valandos iš moters gyvenimo“. Garsios aktorės Valda Bičkutė, Virginija Kochanskytė ir Daiva Rugytė perteikė tikrų, stiprių, fatališkos meilės besiilginčių trijų moterų istorijas. Iš širdies į širdį! Spektaklio idėjos autorė – Valda Bičkutė, kostiumų dailininkė Ramunė Piekautaitė.


Visoms SOTHYS Ambasadorėms dėkojame už išskirtinį šventinį rytmetį - nuostabios kolegės, dovanos, grožis, geros emocijos ir menas užbūrė - gera buvo kartu su Jumis!Nuotraukos Danos Buinickaitės

40 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page