top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Salono vertinimas 2020/6

Updated: Feb 22, 2021

BEAUTY GATES SALON

Aušros Vartų g. 9, Vilnius

Moteriškas kirpimas - 45 Eur

Kirpimo meistras Linas


Šiandien man nuostabi diena. Nesvarbu, kad parduotuvės matavimosi kabinoje palikau telefoną, po to pastebėjau, kad išėjau iš namų be piniginės. Visa tai niekaip negali sugadinti to puikaus jausmo, kai apsilankai puikiame salone pas kirpimo meistrą. Šį kartą pasirinkau saloną, kurio meistrus mačiau ne vienuose mokymuose, skaičiau tik gerus atsiliepimus apie jų darbus. Tad, buvau pasiruošusi puikiam aptarnavimui ir džiaugiuosi, kad mano pasirinkimas buvo teisingas.

Atvykusi į saloną, sutikau beišeinantį klientą, kuris bėrė pagyrų tiradą salonui ir tvirtai buvo apsisprendęs vėl čia apsilankyti, na, ko gi ne geras ženklas? Kirpėjas pakvietė prisėsti, kol apsitvarkys darbo vietą, tad dėmesį pajutau iš karto. Kirpėjo krėsle aptarėme, ko pageidauju, parodžiau kelias pasirinktas nuotraukas telefone. Meistras pasakė savo nuomonę, kaip tai sukurs. Ant lentynos matydama „Sassoon“ akademijos vadovėlį, dar labiau patikėjau, kad patekau pas gerą specialistą. Puikus plaukų trinkimas su veiksmingomis priežiūros priemonėmis, o kriauklėje pagal visas taisykles apvyniotas rankšluostis priminė, kad vis dėlto yra salonų, kur kiekvienas momentas turi rodyti profesionalumą.


Registruojantis per programėlę, jau žinomas kirpėjo vardas, jis taip pat matė mano, bet susipažinti gyvai ir prisistatyti klientui būtų neblogai. Nors mano plepumas ir taip barjerų nejautė, o tik trukdė dirbti meistrui. Jis labai mandagiai išliko santūrus, tik suprato, kad bendraujant laiko kirpimui reikia skirti daugiau.

Kirpimas vyko dviem etapais, šlapi plaukai suskirstyti zonomis ir suteikta forma, sausus ištiesinus tekstūruota. Viskas tiksliai ir tvarkingai. Įrankiai aukščiausio lygio, kosmetikos priemonės pasirinktos kelių kompanijų, bet perliukai, kaip sakoma, tai, kas labiausiai patinka. Tad puikiai atliktas „Bob“ kirpimas, pataikytas ilgis ir puiki forma suteikė man tikrai daug džiaugsmo. O ir salone tvyro tikrai puiki aura, skamba puikiai parinkta muzika. Kolega, atėjęs į kirpėjų darbo vietą, mandagiai pasisveikina su kolegos klientu, tai tikrai dėmesinga. Sakysit, mažai rašau apie patį kirpimą? Kai viskas daroma kaip iš vadovėlio, nėra net apie ką kalbėti, tad tiesiog perduodu nuotaiką.


Jei paskaitysite šio numerio „Vadybos“ skiltyje Skaistės Čiurlytės patarimus sėkmingai veikiančiam salonui, pamatysite, kad „Beauty Gates“ salonas kuo puikiausiai juos įvaldęs. Ir jį tikrai lydės sėkmė.376 views0 comments

Recent Posts

See All

Commenti


bottom of page