top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Salono vertinimas 2022/5


Sakalo g. 3, Molėtai

Plaukų šaknų dažymas ir tonavimas 55 eur


Tikriausiai vasaros laikotarpiu ne vienas iš didmiesčių persikelia į vaizdingas sodybas ar kurortus, juolab kad ir dirbti nuotoliu – jokia naujiena. Tad prasideda ir paslaugų paieškos. Imi dairytis, kur ir kokia parduotuvė ar ūkininkas parduoda maistą, kepyklėlės ar net ir grožio specialistų. Apsistojusi netoli Molėtų ir aš paieškojau, kur galėčiau nusidažyti ataugusias plaukų šaknis. Kaip jau ne vieną kartą teko pastebėti, mažesniuose miestuose paieškos lauką tenka smarkiai išplėsti, nes čia nesinaudojama registracijos programėlėmis, o ir socialiniuose tinkluose išsamios informacijos stinga. Tad standartinės užklausos „kirpykla Molėtai“ ar „grožio salonas Molėtai“ nelabai padeda. Paieška nurodo tik vieną kontaktą – kirpimo saloną „Ella“. Na, „Facebooke“ puslapis gana aktyvus, pristatyti darbai neblogi – nieko daugiau ir nebeieškau, skambinu registruotis. Kirpėja pasitikslina, ar aš skambinu registruotis. Kirpėja pasitikslina, Kirpėja pasitikslina, ar aš jau buvusi pas ją, kokio ilgio plaukai. Viskas tam, kad paskirtų užtektinai laiko paslaugai.

Atvykusi nurodytu adresu, kiek nustembu, nes čia – turgavietė. Taip, taip – vieta, kur paviljonuose parduodama mėsa, žuvis, daržovės, gėlės ir drabužiai, o net keliuose jų teikiamos grožio paslaugos. Viskas moderniai įrengta, tvarkinga aplinka, tačiau, sutikite, – nedažnai tenka eiti plaukų dažyti į turgų. Aš neturiu nieko prieš, tik gal reikėtų salono pristatymui naudoti kokią nors tikslesnę eksterjero nuotrauką, kad klientui nebūtų keista. Nes viduje tikrai viskas kaip salone: tvarkinga kirpėjo darbo vieta, keletas interjero pagyvinimo akcentų, kondicionierius. Perklausiu meistrės, kaip kilo idėja čia įsikurti? Ji atsako, kad šalia prekybos centro ir turgavietės susiformavo traukos vieta ir į patį miesto centrą mažai kas užsuka, tad čia koncentruojasi daugiau klientų – ir vietinių, ir poilsiaujančių.Kirpėja turi pasiūlyti net kelias paletes šaknų dažymo spalvai pasirinkti, o dar ir ne vieną tonavimo atspalvį per visą plaukų ilgį, tad nesunkiai išsirenkame spalvas. Taip pat salone klientas gali įsigyti net kelių plaukų kosmetikos priežiūros gamintojų priemonių. Žinoma, ne pačių prabangiausių firmų, nes tokio lygio salone to ir nereikia, bet kruopščiai atrinktų pačios meistrės. Pateikti seminarų sertifikatai rodo, kad naujienų pristatymų kirpėja nepraleidžia. Ji atpažįsta, kad aš iš žurnalo, todėl drąsiai galime aptarti grožio industrijos aktualijas ir šiek tiek paplepėti. Tikraigrožio industrijos aktualijas ir šiek tiek paplepėti. Tikrai kamas puikus masažas juos nuskalaujant, o dar lietaus barbenimas į stogą procedūrą paverčia tikru SPA... Gal tik muziką salone pakeisčiau, nes radijo stotis su reklamomis ir pokalbiais nelabai atpalaiduoja. Žinoma, kai klientų nėra, gal kirpėjai ir smagu laidų klausytis, vis dėlto man šiuo atveju tiktų tik muzikinis fonas.


Dažymas pavyko puikiai, visi atspalviai kuo gražiausiai dera. Malonus aptarnavimas, kai net į telefono skambučius neatsitraukiama atsiliepti, leido kuo puikiausiai jaustis ir praleisti dvi su puse valandos.

21 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page