top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

„Sugihara PRO“ naujos mokymų klasės atidarymas


Spalio 16-ąją, gražią sekmadienio popietę, Vilniuje vyko UAB „Sugihara PRO“ naujos mokymų klasės atidarymas. Šioje Sugihara PROF erdvėje žinių semsis būsimi/esami kosmetologai ir plaukų stilistai.Sveikinimo žodžius tarė UAB „Sugihara PRO“ įmonės vadovė Rasa Ivaškienė, besidžiaugdama išsipildžiusia svajone turėti profesionaliai įrengtą erdvę mokymams, nes mokymai ir seminarai yra neatsiejama mūsų bendradarbiavimo su grožio specialistais dalis. Visus susirinkusius sveikino UAB „Grožio terapijos ir chirurgijos klinika“ generalinė direktorė Miglė Neubauer, linkėjimus siuntė interjero dizainerė Monika Akromė, dirbusi su šiuo projektu: „Mano užduotis buvo paversti patalpas svetingomis, jaukiomis ir elegantiškomis, todėl apdailai pasirinktas auksas, kaip amžiais nesikeičiančio grožio simbolis ir žemės spalvos, kas simbolizuoja natūralumą. Ramybė, susikaupimas ir svetingumas – tai trys esminiai žodžiai interjero idėjai aprašyti“.


Menininkė Audra Vau pristatė parodą „Apie mus visas“, o puikią atmosferą palaikė saksofonistas Tomas Čiukauskas. Džiaugiamės gausiu svečių būriu, į šventę atvyko kosmetologės, plaukų stilistės - trenerės iš visos Lietuvos, ilgamečiai UAB „Sugihara PRO“ partneriai bei įmonės darbuotojai.


Jau dabar naujoje mokymų klasėje vyksta UAB „Sugihara PRO“ atstovaujamų prekės ženklų Guinot, [comfort zone], Exuviance Professional, Anna Lotan ir Kemon demonstraciniai bei praktiniai seminarai, kuriuose kviečiame dalyvauti ir Jus! Sugihara PROF erdvę rasite adresu Č. Sugiharos g. 3, Vilnius.Nuotraukos: UAB „Sugihara PRO“

136 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page