top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

2019/2020 m. rudens-žiemos NOMAD kolekcijos pristatymas


Lapkričio 4 d. grožio specialistai rinkosi į Kauno loftą „Gargaras“ – čia „Selective.lt“ komanda surengė seminarą, kuriame pristatė naują plaukų dažų liniją bei šių metų rudens-žiemos naujausių tendencijų kolekciją NOMAD IDENTITY.


Sveikinimo kalba renginį pradėjo Kirpėjų ir Grožio specialistų asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė.Renginyje dalyvavo apie 200 specialistų iš visos Lietuvos. Su jais savo žiniomis ir

profesionalų prekinio ženklo „Selective“ naujienomis dalinosi svečiai iš Italijos – plaukų stilistas Paolo Amato ir technikas Giuseppe Loria.

Seminare pristatyta nauja plaukų dažų linija REVERSO HAIR COLOR. REVERSO – nauja beamoniakių dažų linija sukurta „Selective Professional“ laboratorijose Italijoje, praturtinta naujausios kartos pigmentų formule, kuri išryškina spalvą, 100% nudažo žilus plaukus, saugo plaukų audinius nuo galimos žalos ir palieka juos sveikus. Dėl „Super Food“ ekstraktų dažymas tampa nuostabia patirtimi tiek klientui, tiek plaukų meistrui.


NOMAD IDENTITY kolekciją įkvėpė maištaujantis 90-ųjų britų stilius, kuris susilieja su 80-ųjų ekscentriškais ir įmantrių detalių kupinais kontrastais.

Iškirtinės, bet netradicinės linijos. Gaivios spalvos, primenančios vandeningus tonus, gilūs žemės ir švytintys atspalviai, suteikiantys futuristinio įspūdžio NOMAD moters tapatybei, kuri yra paprasta, drąsi ir nepakartojama.

Dinamiška kolekcija su drąsiomis detalėmis, daugialypis stilius, išaukštinantis nuolat besivystantį ir besikeičiantį miesto tyrinėtoją. Nepakartojamų stilių ir personalizuotų spalvų derinys garantuoja asmenybę ir išskirtinumą „Selective Professional“ moteriai.Fotografas: Valdas Kairys

Vizažo meistrės: Dovilė Kleponytė ir Me More Makeup

32 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page