top of page
  • Writer's pictureH&B PROFESIONALAMS

Vizitas į „KEUNE“ būstinę AmsterdameKiek atslūgus džiaugsmo emocijoms Lietuvos atstovei Irmai Endriužienei laimėjus konkurso „Keune Hair Stylist Awards“ kategorijoje „Color Explosion“, meistrės laukė vienas iš prizų – apsilankymas „Keune“ būstinėje Amsterdame.


Per tris įspūdžių kupinas dienas Irma susipažino su kitų kategorijų laimėtojais ir puikiai leido laiką „Keune“ komandos organizuotuose renginiuose. Labai šiltu dėmesiu dalyvius apsupo pats George’as Keune – smagus pokalbis su juo įkvėpė visus. Apžiūrėta ir produkcijos gamyba, sandėliavimas, suteikta puiki galimybė kiekvienam susikurti produktą su sau patinkančiais kvapais ir medžiagomis. Laisvalaikio programoje laukė nuostabios Amsterdamo parodos ir puikios vakarienės. Tačiau didžiausią įspūdį Irmai paliko trečioji diena, praleista kartu su „Keune Haircosmetics“ kūrybos vadovu Marku van Westeropu. Daug dirbančiai su plaukų dažymais meistrei iš Lietuvos daug motyvacijos suteikė ir praktinis seminaras, ir kūrybingas Marko darbas.


Irma negaili gražių žodžių „Keune“ komandai, dėkodama už nuoširdų ir profesionalų bendravimą visos kelionės metu. O naujos pažintys su kitų šalių atstovais praplėtė draugų būrį ir suteikė tikėjimo, kad kruopščiai ir kūrybingai dirbant galima pasiekti viską.


Nuotraukos iš asmeninio archyvo.

31 views0 comments

Comments


bottom of page